Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy 24 évvel fiatalabb...

Apám egy 24 évvel fiatalabb csajjal jár. Normális ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Apa és anya elváltak, már vagy 8 éve. apám most összejött egy 21 éves csajjal, aki a testvérem lehetne, hisz csak 3 évvel idősebb, mint én. Mit akarhat egy kislánytól??? És miért engem hanyagol miatta?
2014. szept. 12. 01:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Apádnak sok pénze van? Mert ez manapság már lassan átlagos dolog, tipikus Palácsik-Vajna házasság moddel: a csaj a pénzre, faterod a friss pinára vágyik. Az hogy téged hanyagol meg szerintem attól van, hogy friss szerelem, élvezik egymást, így te sajnos háttérben maradsz. A leírásból Ennyit tu
2014. szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
84%
Apádnak sok pénze van? Mert ez manapság már lassan átlagos dolog, tipikus Palácsik-Vajna házasság moddel: a csaj a pénzre, faterod a friss pinára vágyik. Az hogy téged hanyagol meg szerintem attól van, hogy friss szerelem, élvezik egymást, így te sajnos háttérben maradsz. A leírásból ennyit tudtam kiszűrni, de ha vmit rosszul állapítottam meg szólj csak!
2014. szept. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Fater tud èlni! :D
2014. szept. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Fiú vagy?

Lehet csak egy kis kikapcsolódást szeretne, és hódítani szeretne. Legfeljebb utalhatsz rá, hogy neked ez nem tetszik.

Ha nem volt apukádnak hosszabb kapcsolata ezidáig, akkor azért lehet furcsa, hogy mással tölti az idejét.

2014. szept. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és megértem,hogy rosszul esik,de ez apukád magánügye.Szólhatsz neki amiatt,hogy úgy érzed,elhanyagol,de hogy kivel van és miért,az az ő dolga szerintem.Persze nyilván azért választott fiatal csajt,mert élvezni akarja kicsit az életet,de ezért megkövezni őt nem nagyon van joga senkinek.
2014. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne törödj vele , nem lessz hosszu eletü ugy Sem az ilyen kapcsolat..... röhögd ki , öreg barom ....
2014. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit sok ez a korkülönbség, nem minden napi, de normálisnak mondanám. Én is csak azt mondom, mit már páran előttem, azért ne vond kérdőre, hogy kivel van, a te apád és ő maga dolga. Viszont azt megemlítheted neki, hogy úgy érzed, hogy elhanyagol.
2014. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
apunak egyáltalán nincs sok pénze, buszvezető a BKV-nál. a csaj sem egy gazdag és én is lány vagyok. :D
2014. szept. 12. 22:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden BKV buszvezető ilyen! Én mindig mondtam, de sose hisz nekem senki! Pedig nagyon sok buszvezetőt ismerek, az egyik exem is az, és KIVÉTEL NÉLKÜL MIND egy öreg kéjenc, vagy csak simán perverz. A nők meg bunkók. Fujj, már hányok tőlük.

Két busz is van, amin mindig sasolnom kell, ki vezeti, mert van olyan, aki leállíthatatlanul nyomul, hozzájuk fel se szállok. Képesek folyamatosan dudálgatni rám, csikorgatni a féket meg kikiabálni a vezetőfülkéből. Pedig r*hadtul nem vagyok jó nő, max. az arcom szép, amúgy meg 70 kg vagyok.

Utálom az összes r*hadt BKV sofőrt. Fúj.

2014. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor járj gyalog. Nem ez volt a kérdés.
2014. szept. 17. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!