Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket zavar hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar hogy szeretek politikával foglalkozni? 15f

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 08:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretek erről beszélni,de mondjuk nem minden nap órákat,de engem is érdekel,hogy mi történik a világban ....15/l
2015. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

Volt 1-2 lány akivel eltudtam beszélgetni, de a mélyébe nem tudtam belemenni. A fiú haverjaimmal detto. Szóval a fiúk 0.5%-át érdekli a politika, a lányoknak meg a 0.25%-át.

Volt aki konkrétan az alapján akart ismerkedni, hogy milyenek a nézeteim.

De ha mondjuk tetszik egy csaj és cigány az apja, vagy meleg a bátyja, vagy zsidók, akkor már az első ilyen jellegű megszólalással buktad a dolgot.

Volt egy nagyon szép zsidó lány, normális is volt de ettől én még utálom a zsidókat.

Szóval óvatosan ezzel a témával.

2015. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Engem sosem szeretnek, amiért erről beszélek, nem arról ki mennyire csapta szét magát a hétvégén. Bár, az álláspontom sem túl politikailag korrekt, a lényeg, még nem találtam olyan lányt, akivel lehetne értelmesen a politikáról beszélgetni, és ő nem azt szajkózná, amit a tv belé vert.
2015. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Csak ha Fideszes vagy akkor zavarna.
2015. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nálad az a politika,hogy k**** Orbán illetve k**** Gyurcsány ugye?

15 évesen erre tudok tippelni.

2015. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Engem zavarna, mert gyerekkent meg ne politizalj.

18/L

2015. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Érdekesnek találnám:)


Szeretnék én is egy kicsit 'beletanulni',meg jó lenne ha mindig tudnám mi a helyzet a világgal.A családom olyan hogy a szüleim velem Nem beszélnek politikáról,a nővéreimet meg nem nagyon érdekli és furán néznek rám hogy folyton a migrációs krízisről vagy Görögországnak a csődbe menéséről kérdezek vagy beszélek.

Szívesen beszélgetnék egy ilyen fiúval:) Jó ha ilyen témában is otthonosan mozog,és nem csak ilyen 'tinis' témákról beszélünk.


14/L

2015. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15:nem mondok ilyet nem ilyenre gondoltam...
2015. aug. 11. 13:46
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy 15 éves, még lehet értelmes. 15 évesen én már túl voltam megannyi történelem könyven, dokumentumfilmen, így volt fogalmam a dolgokról. Nem kor, hanem akarat, és kutatás kérdése, ki mennyire ért valamihez. Ismerek olyan 21 évest is, aki mást se tud csak k*** fidesz, stb...
2015. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jézusom! Érett felnőtt társadalom... Röhej! Miért van az a képzetetek, hogy azért, mert valaki kiskorú, tutira debil is, alulértesült, nincs véleménye, vagy ha van, az biztosan rossz? (Tisztelet a kivételnek!)
2015. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!