Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavar. Beszéljünk róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar. Beszéljünk róla?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy soha nem keres engem a barátnőm. Nem ír facebookon, nem telefonál magától.

Élőben nagyon jól elvagyunk. Szeretjük egymást.

De engem ez nagyon zavar, sőt bánt, hogy a találkozások között csak akkor beszélünk ha én írok vagy felhívom.

Nekem is jól esne ha magától keresne és érdeklődne.

Emiatt úgy érzem, hogy nem érdeklem vagy nem akar velem beszélni, közben pedig ha egyszer belekezdEK akkor nagyon jót beszélgetünk élőben meg ne is beszéljünk róla. hogy milyen jó.



2015. júl. 19. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Neki mondtad már?

Magának való típus?

2015. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problema. De nalunk mar nem is szeretett amnyira. Ezert muszaj voltam szakitani mert nem tudtam tovabb csinalni. Ha viszont szeretitek egymast akkor biztos meg tudod vele ezt beszelni. Uljetek le es ezt mondd el neki kerdezd meg az okat hogy miert nem keres. Kolcsonos kiegyezes egy parkapcsolata alapja
2015. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé magának való típus. Eléggé zárkózott.

Mindig én kerestem.

Legeslegelőször ő írt rám, ezt tudom. Azóta szerintem csak 1-2 alkalommal.

Ha én nem írok, hívom szerintem biztos nem beszélünk :(


Még ismerkedésünkkor, egyik randin, azt mondta, hogy: Kérlek legyél türelmes.


Én az vagyok, csak tényleg nekem is jól esne. Azt meg nem akarom, hogy kényszerből kérdezze, meg hogy hol vagyok mit csinálok épp. Értitek.

2015. júl. 19. 11:16
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, még nem mondtam neki. De nem is akarom megbántani ezzel, de muszáj leszek beszélni az érzéseimről.
2015. júl. 19. 11:17
 5/23 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2015. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ööö egyáltalán nem mondtam semmit neki erről még. De mégis ő keresett tegnap. :3
2015. júl. 20. 12:36
 7/23 A kérdező kommentje:
én 18. ő 17. Több mint fél éve.
2015. júl. 20. 12:36
 8/23 anonim ***** válasza:

Veled van, mert vagy neki.

Ő elvan jól, ha meg ott vagy, akkor épp vagy neki és az is jó. De ez így nem párkapcsolat.

Nekem is volt ilyen. A dolog kulcsa az volt, hogy ő nem volt szerelmes, csak én. Tényleg nagyon rossz érzés, kikezdi az embert belülről. Ilyenkor még az is gerincesebb viselkedés lenne a másik részéről, ha vállalná, hogy kimondja a nemet.


Ha adhatok egy tanácsot, akkor beszélj vele, mondd el neki, hogy mi van, aztán adj még neki egy kis időt, hogy eldöntse és kiderüljön, hogy hajlandó-e tenni az ügyért. És ha nincs pozitív változás, vagy nem látszik komolynak az igyekezete, akkor ne erőltesd. Még szakítanod se kell vele, csak nem keresed egy-két hétig...

2015. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, hogy csak kéreti magát? én is pont ugyanez vagyok, bár akivel csinálom azzal nem élek párkapcsolatban, csak alakulgat vele, de egyáltalán nem azért csinálom, mert nem érdekel, kihasználnám vagy valami, hanem azért, hogy meggyőződjek pár dologról vele kapcsolatban

17/L

2015. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Lehet egyszerűen ő tényleg ilyen. Nem szeret kezdeményezni beszélgetést, viszont a kapcsolatunkban ő kezdeményezett.

2015. júl. 21. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!