Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorodom az ételek nagy...

Undorodom az ételek nagy részétől. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Januárban kezdődött, hirtelen visszaesett az étvágyam, és az addigi kedvenceim fele már nem esett jól.

Onnantól viszont változott már sokminden, voltak mániáim (napokig vajaskenyeret kívántam például), most ott tartok, hogy csak a gyümölcs esik jól, semmi más. Minden egyébtől undorodom és ha ránézek, émelygek.


2015. aug. 7. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha mégis főtt ételt erőltetek magamba, 2-3 falat után úgy érzem, hogy szétdurranok.
2015. aug. 7. 20:34
 2/5 anonim válasza:

Sportolj valamit. Valószínűleg nincsen kimerítve a fehérje igényed. Cigi, pia, stressz, ezer dolog közrejátszhat. Le kéne írni a pontos körülményeket.


(ORVOS VAGYOK ÉS SÖTÉT)

2015. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyár van, tanuló vagyok, teljesen stresszmentes az életem. Se cigi, se pia, semmi ilyesmi.

Áprilisig mozogtam, hetente 4x1,5 órát, aztán nem volt már erőm hozzá és abbahagytam. Folyamatosan fáradt vagyok, és az agyamon mintha egy fátyol lenne.

2015. aug. 7. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért kellene az a mozgás hajnalban, vagy késő este, éjjel. Nem a kánikulában.

És ne feledj el sokat inni!

2015. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy nem bírom? 5 perc alatt elalszok szinte annyira kifáradok.
2015. aug. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!