Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még a volt barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még a volt barátom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy rendezvény ahova tavaly együtt mentünk most én voltam a pultos és a nagybátyjával dolgoztam és tudtam hogy az este folyaman egyszer oda fog jönni.. hajnalban megjelent már egy éve nem találkoztunk,mert ő messze jár iskolában es így megszakadt a kapcsolatunk.

Részeg volt és felkért tancolni,de nem volt jó zene és mondta hogy inkább menjünk el sétálni és elvitt oda,ahova egy éve vitt ,de neki lassan egy éve van barátnője:(

Beszélgettünk,megcsókolt

mondta hogy én voltam az első lány aki miatt sírt és hogy ez a kapcsolat még mindig tarthatna

Hát most nem tudom mit gondoljak erről..nekem fél év kellett hogy el tudjam felejteni és most csak igy előkerült..igaz részegen :(



2015. aug. 12. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hàrom valaki mindig igazat mond

A gyerek

A részeg ember

Es a topjoy kupak😂😂

2015. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz:D
2015. aug. 12. 19:26
 3/3 Pogány Zsuzsi válasza:
Igen, nekem is a részeg emberes dolog jutott eszembe. De! Ha józanul nem érdekelted egy évig, akkor most mit akar? Én lesz..nám.
2015. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!