Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mert nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mert nem akarok senkit megbántani?

Figyelt kérdés
van egytábor ahova évek óta járok (konkrétan 3 éves korom óta). és ott van egy ikerpár akiknek van egy testvére meg egy féltestvére (mind fiúk) és van még egy fiú, akik lényegesek. persze még sokan vannak... szóval az lenne itt a lényeg, hogy az ikerpár és a testvérük meg még az az 1 fiú szerelmesek belém, amit még a táborban a gyerekek is észrevettek. és iszonyatosan látványosan bókolgatnak nekem. és az a + 1 fiú az tetszik is nekem de nem hiszem, hogy szeretem... ő meg majd szétszakad belülről értem...

2014. okt. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell, ha nem, nem.
2014. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó akkor azt kérdezem, h h lehet a legkíméletesebben megoldani...
2014. okt. 31. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd azt amit te jónak látsz. az is egy opció hogy egyikel sem lesz semmi és akkor senki nem fog megsértődni, bár ez lenne azért az utolsó amit ajánlanék. próbáld velük megbeszélni a dolgokat. azt is nézd meg hogy te érzele valamelyikük iránt valamit. ha igen erősen javaslom nála próbálkozz. de mondom tedd azt amit te jónak látsz és akkor nem lesz semmi baj:)
2014. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!