Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen ismertétek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ismertétek meg azt a szerelmeteket akivel először csókolóztatok, azt a szerelmeteket akivel először lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Az első csókotok jól sikerült? És az első együttlét?
2015. aug. 14. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
14 voltam. Az első csók (meg a többi) megvolt, de nem feküdtem le vele. Egy normális első csók volt. Sokan rágörcsölnek, nem tudom, miért. Figyeltük, hogy mit szeretne a másik és úgy alakultak a dolgok. Ehhez nem kell képesség. :)
2015. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13 éves voltam az első csóknál és 4 honapig voltunk együtt.

Az első együttlétnél 16 voltam, azóta 17 és 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal :)

2015. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én akkor csókolóztam először,mikor a bré már bent volt.

(17 évesen) Egy házibuliban ismertem meg a csajt taperoltuk egymást,és volt 1 csomó üres szoba,így hát mindkettőnkbe volt alkohol,odavoltunk egymásért,miért ne.

Természetesen védekeztünk.

18F

2015. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok :)

Az első csók nem vagyok valami jó, egyáltalán nem is készültem fel rá, meglepődtem, körbe nyálazta a srác a számat :D

Viszont a mostani barátommal az első csókunk gyönyörű volt, ahogy az első együttlét is :)

2015. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15 eves voltam azota is egyutt vagyunk, az elso csok csodalatos volt az elso egyuttletre 17 eves koromban kerult sor es nincs okom panaszra :)

18/L

2015. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első csókom 14 évesen volt. Rágörcsöltem de még is fantasztikus volt:). Még szűz vagyok szóval együtlétem senkivel sem volt l..egyenlőre csak az újam boldogít:')
2015. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48 évesen. Jól sikerült.
2015. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19 vagyok és még egyik sem történt meg.

Mármint smároltam random csajokkal bulikban akiket akkor ismertem meg, de ez most nem számít bele a kérdésbe :D

2015. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a srácot, akivel először csókolóztam 3 éves korom óta ismertem. A csók csak 15 évesen volt.
2015. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom 4 hónapja volt, azóta is együtt vagyunk:) még szűz vagyok. 14/L
2015. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!