Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire volt nehéz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire volt nehéz és fájó az első szerelmeteket elengedni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyire, mivel én szerettem ki belőle, neki jobban fájt. Sajnáltam, de én már nem szerettem.
2015. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem elég nehéz volt:/ rövid idő (másfél hónap) után ő szakított velem:( egy hónap elteltével még mindog hiányzik
2015. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
* egy suliba járunk úgyhogy waaaaa.....
2015. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi még szeretjük egymást a barátnőmmel de úgy tűnik el kell engednünk egymást. mivel az apja tiltja tőlem, alig találkozhatunk :(

És belefáradt abba hogy folyton csak küzdjön minden akadállyal ami közénk áll.

Én még szeretnék küzdeni érte, csak nem tudom hogy érdemes-e.

2015. máj. 7. 18:15
 5/11 anonim válasza:
wooo:( a barátom fel se válalt engem a szülei előtt :/
2015. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy nem tudnám elengedni őt...mióta ez van velünk nem tudok enni, megy a hasam és halálvágyam van. :(
2015. máj. 7. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett ezen átesni, remélem nem is fog kelleni..


Kérdező: nagyon sajnálom :(

2015. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz, mivel már nem szerettem.
2015. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rettentoen fajt. Raadasul nem is tul szep a szakitas tortenete,minden elozmeny nelkul lepte meg,sot,nem szemtol szembe. Eloszor kegyetlenul rossz lesz,de a fajdalom idovel enyhul. Tudom,most nem ugy tunik,de mindenkeppen fog.
2015. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon csúnya körülmények között szakítottam az első barátommal. Egy évig voltunk együtt (az alatt egy csomószor szakítottunk, az 5. vagy 6. volt a végleges), és utólag jöttem rá, hogy mindig ő volt a szemét. Lehet, hogy ez most úgy hangzik, mintha nem látnám, hogy velem is volt baj, mert velem is volt, de neki a hozzáállása is olyan volt, hazudozott, bunkózott, azon is beszólt, amikor nem tudtam, hogyan kell jó google linket küldeni, és a hosszú linket másoltam ki, ha képet küldtem...

Azon is, hogy miért olyan képeket küldök arról, hogy milyen lenne a hajam, ha simán hagynám megszáradni, amin disney p*csák vannak, és hasonló dolgokon úgy beszélt velem, mint egy utolsó ronggyal.


Talán azért volt könnyű elfogadnom néhány hét után, mert rájöttem, hogy nagyon rossz időszaka volt az életemnek. Azért szakítottam vele, mert azt mondta, hogy ő nem hajlandó miattam 30 km-t leutazni (amikor én ezt csináltam egy éven keresztül, csak én akkor felköltöztem apukámhoz hétvégére).


Nem bánom (annyira), hogy jártam vele, de azt igen, hogy nem szakítottam előbb. Azóta csak 1 fiúval jártam (két hétig), két éve szakítottunk.

2015. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!