Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban fiúk/férfiaknak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk/férfiaknak: Ti eltudját0k/eltudtát0k feledni az első szerelmeteket? Ha több idő után látnátok valahol milyen érzésetek lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy én vagyok a lány.

Exemmel, aki egyben a legelső nagy szerelmem,és én is neki már majdnem egy éve szakítottunk.Szinte 2 évig jártunk,nagyon jó volt a kapcsolat,egymásnak adtuk a szüzességünk is és már terveztünk előre is,de ugye az első szerelem nem tart örökké,a kis tudatlanságunk,tapasztalatlanságunk, gyerekességünk megölte a kapcsolatot, én jöttem a gyerekes hisztikkel,ő is,birtokolni akart és stb jöttek a viták és feladtuk.De ezt leszámítva sok dolog fűz hozzá és amúgyis,első nagy szerelem....

Aztán a nyáron sikerült elfelejtenem őt, megismertem egy csodás embert,ki mostmár a párom és vele maga a mennyország a kapcsolat.

Viszont a minap megláttam ezt az exem,mivel egy suliba járunk és egyre több rendezvény van.

Mikor megláttam minden egyes emlék eszembe jutott,újra az az érzés fogott el,mint mikor együtt voltunk.Ugyanaz a felső volt rajta és ahogy elnéztem őt nagyon rossz érzés fogott el, mintha szurkálták volna a gyomrom és a szivem. Ő nem bír ránézni,legalábbis én úgy látom,ha meglátta hogy egy közegben vagyunk kiment onnan,ha a folyosón megyünk szembe elfordítja a fejét.Lehet az útállattól,vagy nem tudom.

De érdekelne az,hogy a fiúk is érezhetnek úgy,mint én éreztem mikor megláttam? Nekik is nyomot hagy az életükben az első igaz szerelmük vagy ők könnyebben felejtenek?

Azokat kérem,akik voltak már ilyen helyzetben,hogy írjanak.

18L


2015. febr. 21. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
rámnézni*
2015. febr. 21. 09:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye én idősebb vagyok jóval! És már ugyan a feleségemmel sétálva történt meg velem. Szemben jött a volt nagy Ő. Az érzések u.a. volt mint nálad.


Jól van ez igy! Hagyd meg magadnak ezt a gyönyörű érzést! Ne tegyél semmit! Ne rontsd el a nosztalgia okozta boldogságot!

Sokan elkövetik a hibát hogy engednek az érzéseknek és ha mód van felmelegitik s dolgot. Csak oda lesz a varázs amit a mult már megszépitett!

2015. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez jól van így? Miért érzem ezt, ha mindennél jobban szeretem a mostani párom,és ő is engem?

:(

2015. febr. 21. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mikkor meg látom az első nagy szerelmemet. Mindig mosolygok mint egy hülye gyerek , hirtelen olyan boldog vagyok. Szerintem tökre természetes dolog , ne rágd magad rajta.
2015. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Az első nagy szerelmemmel nem gyakran találkozunk, mivel Csehországban él.

Természetes dolog, hogy most ilyen erős érzelmek kavarognak benned, de ne ijedj meg tőlük, tudd hogy mit akarsz és idővel szépen csendesülnek.

2015. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!