Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? (Kérdés rövid,...

Mi lehet ez? (Kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves kislányom. Elkezdett nagyon fogyni,nagyon fáj a hasa,napi szinten hány,székrekedése,vagy éppen hasmenése van,gyenge,álmatlan,amikor hétköznap van,alig akar felkelni,amikor hétvége van,akkor hajnali 4-kor már kukorékol,meg azt mondja,viszket belül a pocija,nehézkesen veszi a levegőt,szokott fájni nagyon a feje,már szinte úgy hogy sír,ha iszik az se segít,fájdalomcsillapító sem,maximum kihányja a vizet,meg a gyógyszert is,nem akar enni,inni,tegnap leültem vele memória kártyázni,és 1 hónappa ezelőtt minden kártyát megtalált,mostmeg nem,és szemüveget is kellett neki venni,mert már rövidlátó is,és nem akar enni,hiába főzöm a kedvenc éteét,akkor sem. Egyszer már elájult ebben a hónapban,de az orvosok ráfogták a melegre. Mi ez? Esetleg mit tehetnék? Orvos is csak vitamint ír fel.. A válaszokat előre is köszi! :)
2015. máj. 30. 11:01
 1/4 Yolo2 ***** válasza:
Ne hagyd rá az orvosra, erőltesd tovább a dolgot, hogy legalább adjon beutalókat. Gastroenterológia egy jó kezdés lenne szerintem.
2015. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A múlthónapban férges volt a cicánk,ksilányom vele aludt,vele játszott.. Arra gondoltam,hogy elkapta tőle. Ellehet kapni állattól a férgességet? Mert a igen,irány az orvos!
2015. máj. 30. 11:25
 3/4 Yolo2 ***** válasza:
Egyértelműen igen, de ha nem is azt kapta volna el, akkor is menni kell ezekkel a tünetekkel tovább, mert a leírásod alapján korántsem enyhék.
2015. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehet a férgességtől, nekem inkább étel intoleranciának tűnik, esetleg liszt, vagy tejérzékenység. Szerintem is mindenképpen szükséges lenne egy gastroenterológia kivizsgálás. Egyébként gratulálok az orvosnak is, aki ilyen tüneteket csak a meleg számlájára ír, és eszébe sincs adni egy beutalót további kivizsgálásra.
2015. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!