Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet? Kérdés rövid,...

Mitől lehet? Kérdés rövid, magyarázat hosszú!

Figyelt kérdés
Kislányom hétfőn rosszul érezte magát,ezért hazs hoztam oviból. Orvos azt mondta,nagyon le van gyengülve a szervezete,de semmit nem írt fel,csak hogy 3 hét múlva jöjjünk vissza.Szerintem teljesen egészséges.. Nem iszik cukros löttyöket,napi 2l folyadékot iszik meg. Heti 1-szer jár táncolni,heti 1-szer néptáncra,heti 2-szer ugrálókötelezik. Itthon simán elugrál 1-2 órát a trambulinban a tesójával,ha nem akkor szaladgálnak meg stb.. Itthon csak gyümölcsöt-zöldséget eszik,nem dagi,és nem is vékony,pont jó,a nasi gyümölcs zöldség.. Esténként eljárunk kocogni,délután biciklizünk,csak annyi a változás,ha ő nem biciklizik,görkorizik mellettem.. Az orvos C vitamint se írt fel,ezen csodálkozom. Amúgy lányom 6 éves. Egy aggóddó anyuka.

2015. máj. 16. 16:59
1 2
 1/15 vfrtom ***** válasza:
C vitamint nem kell felírni. Egyszerűen túlhajtottad. Húst eszik?
2015. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eszik elég húst. Ma hal volt,tegnap csirkeszárny.. :)
2015. máj. 16. 17:04
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta edzés után,hogy olyan gyengének érzi magát. Sétáltunk haza,és levágott egy akkora hisztit,hogy ő nem jön,mert fáj a lába,földhöz vágta magát,szó szerint ordított. Ezért hát föl kellett vennem. Itthon adtam neki borsó levest,abból evett vagy 3 kanállal. A vizet itta nagyon. De utána kihányta ami benne volt. Fél 3 óta alszik.. :/
2015. máj. 16. 17:24
 4/15 A kérdező kommentje:
A biztonság kedvéért holnap elviszem dokihoz. Vettem neki C vitamint,be is adtam neki.
2015. máj. 16. 17:31
 5/15 vfrtom ***** válasza:
Már elnézést de mi f.@.sznak a c vitamin. Hagy pihenni a 6 éves gyerekedet, legyen gyerek ,ne a te sikertörténeted!
2015. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! :) Azt olvastam egy oldalon,ilyenkor kell a C vitamin,gyümölcs formájában,és tabletta formájában is! Nővérem gyerek orvos,és ő is mondta hogy szükséges...
2015. máj. 16. 19:45
 7/15 vfrtom ***** válasza:
Akkor miért nem konzultálsz vele mint orvossal( mármint , hogy beszélsz vele). Amúgy legrosszabb amit tehetsz, mert mint családtag nem valószínű , hogy a szemedbe mondja , hogy hülyére hajtod a gyerekedet.Ha meg tényleg orvos szomorú vagyok, hogy csak ennyit mondott.
2015. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 vfrtom ***** válasza:
És mi a különbség a kettő forma között? A túl sok c vitamin megterheli a vesét, és ha hajlamos rá lerakódik benne.
2015. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Túlhajtod t, és így reagál rá. Most mondta azt a szervezete, hogy ELÉG!


Mi a fszért kell heti 7x komolyan sportoltatni?! Bőven elég neki a 2x-i mozgás. Főleg úgy, hogy suliban még 2 tesióra, emellett meg rohangál egy csomót.

Ja, és még kocog, bringázik is... hát, nem kell csodálkozni.

Ráadásul még normális kaját sem kap - ha, csirkeszárny, tyű, de sok vas van benne! Máj, marha, sertés?! Ilyenekről nem hallottál? A közhiedelemmel ellentétben NEM károsan, főleg nem egy gyereknek, akinek ennyit KELL mozognia.


Remélem, egyszer összeesik melletted, kórházba kerül, és akkor talán az ottani dokik majd jól leoltanak!

Az, hogy te mozgás- és diétabolond vagy, a te dolgod, de a gyerekedre nem kéne ráerőltetni ugyanezt!

2015. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oh,nagyon köszönöm! Tegnap kórházba kellett vinni,mert kiszáradt szegény! Örüljél,kiírattam néptáncról,meg ugráló kötélről,táncról. Így hát maradt a kocogás,bicikli,meg a suliban a heti 5 tesi.. Hát nagyon-nagyon és hálásan köszönöm! :p Képzeld,szokott enni májat is! -.-"
2015. máj. 17. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!