Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az itteni "nőutálókról" és "nőimádókról"? (hosszú magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Az eléggé gyakori, nők párválasztási szokásait kritizáló kérdések általában két csoportra osztják a válaszadókat:


1. Nőutálók. E csoport tagjai megállás nélkül szidják a nőket, szerintük kivétel nélkül mindegyik hülye liba, aki észre sem veszi azt a férfit, akinek nincs legalább egy új BMW-je, 10 millió forintja és olyan teste, mint Channing Tatumnak.


2. Nőimádók. Szerintük semmi gond nincs a nők párválasztási szokásaival, nem számít nekik a pénz meg az izomzat, mindegyikük kedves, jószívű férfiakat keres, a rosszfiúkat figyelembe se veszi, és messziről elkerüli.



Nos, engem nem is tudom, hogy melyik csoport irritál jobban.


A nőutálók gondolom, hogy azért ilyenek, mert csalódtak néhány felszínes nőben, de szerintem a nem felszínes nők keresése sokkal jobb megoldás lenne, mint a gyűlölködés. Mert léteznek nem felszínes nők is!


A nőimádók pedig úgy tesznek, mintha nem léteznének felszínes nők, akik a külsőre, meg a pénzre hajtanak, esetleg csak az alfahímeket veszik észre, és ha valakinek más a véleménye erről, akkor egyből lúzernek titulálják, és elküldik melegebb éghajlatra. Aki nem feminista, azt meg le"hímsovinisztázzák".


Szerintem sajnos sok a felszínes nő, akinek csak a külső, a vagyon, meg a férfi státusza számít (ezt nem hajlandóak beismerni a 2. csoport tagjai), de sok nem felszínes, kedves, jószívű nő is van, akik szívesen összejönnének egy ugyancsak kedves, jószívű férfival, akkor is, ha az nem olyan izmos, gazdag meg alfahím (ezt nem hajlandóak beismerni az 1. csoport tagjai).


Kicsit olyan ez szerintem, mint a pártok véleménye a menekültkérdésről. A jobboldal olyan, mint a nőutálók (csak gyűlöletet keltenek), a baloldal pedig olyan, mint a nőimádók (nem képesek belátni, hogy nincs minden a legnagyobb rendben).


Ti mit gondoltok erről?



2015. aug. 10. 19:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretem, ha valaki végletesen általánosít. Sokfélék vagyunk, ilyenek is, olyanok is, és ezt tudomásul kell venni. Nem lehet beskatulyázni az embereket ennyire feketén-fehéren.
2015. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1: Tudom, nem mindenki ugyanolyan a két csoport tagjai közül sem, de én úgy vettem észre, hogy azért létezik ez a két csoport, a két véleménnyel.
2015. aug. 10. 19:25
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Tudod, attól, hogy valaki ki merészeli mondani, hogy vannak problémák, (Mind a nőkkel, mind a menekültekkel.) még nem utál senkit, meg nem hímsoviniszta. Miért nem lehet az itt lévő ún. "nőutálatot" annak mondani, ami? Kritika. Erről van csak szó. Ha csak egyszer élete során elgondolkodna egy nő fél órára azon amit én itt írni szoktam, már boldog lennék.
2015. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Blade Bone ***** válasza:
Nem érdekel milyen nők vannak, a fiúknak is ugyanúgy próbálok segíteni mint a lányoknak, ez az oldal lényege. Vitázni a parlamentbe kell, itt max megbeszélni lehet dolgokat.
2015. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%

Én egyik csoportba sem tartozom...

Véleményem szerint ,a nő verve és az ágyban szét tett lábakkal a jó csak.. ;)

2015. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, az általad említett csoportok tagjairól ugyanez a véleményem. 1. voltam. :-)
2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

2: Az a bajom az itteni nőutálók véleményével, hogy nem veszik figyelembe, hogy elég sok nő van, aki nem felszínes, és nem olyan, mint amilyennek a nőutálók leírják a nőket.


Persze, vannak olyan nők is, akikre nézve jogos lehet a kritika. De az itteni nőutálók nem azt írják, hogy "egyes nők milyen felszínesek", hanem hogy "a nők milyen felszínesek":

2015. aug. 10. 19:29
 8/33 A kérdező kommentje:

Az előbbi a 3-asnak ment, a 2-es én voltam. :D



4: Most hogy vitának nevezzük, vagy megbeszélésnek, nem mindegy. Mindenki elmondja a véleményét, és megvitatjuk, mi baj van evvel? :)

2015. aug. 10. 19:31
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

A hármas vagyok. Én azt szoktam mondani, hogy a nők egy igen jelentős része. Aztán az már mindenkinek az egyéni hozzáállása, hogy hogyan értelmezi az "igen jelentős" kifejezést. :) Én mosom kezeim. :P


De komolyra fordítva a szót, az általánosítás természetesen helytelen. Azonban úgy gondolom, azt kimondani hogy a nők zöme ilyen, teljesen rendben van. Nyilván nem a levegőbe beszélünk, hanem a saját tapasztalataink alapján. Ergo nem előítéletekről van szó, hanem "utóítéletekről."


De persze tisztelet a kivételnek, és akinek nem inge az úgysem veszi fel magára.

2015. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól értelmezem, a kérdésed az, kicsit bő lére eresztve, hogy zavar-e, ha a nőkkel kapcsolatban valaki általánosít?

Annyira nem zavar, bár nem értek vele egyet. De ugyanilyen általánosításokkal az élet minden területén találkozhatunk. Nem kell őket felvenni.

Sok férfi a saját nemével kapcsolatban is általánosít, mert egyesek szerint van a bunkó, felszínes alfahím, aki ugye magabiztos, vagány, laza, talpraesett ért a nők nyelvén (általában emellett kigyúrt és jóképű), aki csak kihasználja és eldobja a nőket és van a félénk, önállótlan, teszetosza félős nyuszifiú (általában csúnya, vagy átlagos), aki viszont nagyon tud szeretni. Senki egyéb. Persze így önmagában ez sem igaz.


A politikát ne keverjük ide, az nem annyira a politikusok személyes érzéseiről, hanem inkább az emberek befolyásolásáról szól, hogy a saját malmukra hajtsák a vizet, ez egy más téma.

2015. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!