Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar, hogy a barátom néha együtt alszik a lány testvérével?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 19:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem kicsik már.. 20 körüliek
2015. jún. 8. 19:55
 2/12 anonim ***** válasza:
És miért zavar?
2015. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj ha már a lány testvérére féltékeny vagy, akkor mi lesz a többiekkel. Ugyan... Ne fárassz már.. Ne legyél te is az az idióta barom aki minden szarért hisztizik.


Am esetleg nem ikrek? Köztük elég erős kötődés, de amúgy is lehetséges. Szerintem ezzel nincs baj, a testvére. Szereti őt. Talán sokkal jobban mint téged valaha is fog.

2015. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyire együtt?
2015. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez 20 évesen már ciki....én nem féltékeny lennék, hanem egyszerűen nem lennék egy ilyen csököttel, aki ennyi idősen ezt csinálja (amúgy annyi beteg ember van a világon...ki tudja, hogy éppen nem testvér-szexelnek-e...de akkor sem azért szakítanék vele, mert megcsalna, hanem mert beteg:D)
2015. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire együtt. Nem szexelnek, csak összebújva alszanak. És nem beteg !! csak ez engem idegesít
2015. jún. 8. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves tesóknál nem normális, ha összebújva alszanak.
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem sem normális, de ők kicsi koruk óta így aludtak már sokszor
2015. jún. 8. 21:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is beteges dolog, ennyi idősen már kellene, hogy legyen igény arra, hogy nem a tesóval bújok össze, hiszen elkezdenek működni a hormonok. A szüleikhez sem másznak be az ágyba egy idő után a gyerekek.
2015. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokszor van olyan, hogy amikor ott vagyok náluk akkor is a testvérét ölelgeti.
2015. jún. 8. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!