Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyi vonzalom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi vonzalom?

Figyelt kérdés
Nyári gyakorlaton dolgozok egy cégnél. 21 éves lány vagyok. Van egy férfi, akivel együtt dolgozom, külön asztalnál, de ha a szabadidőnk engedi, akkor együtt szoktunk elmenni ebédelni, beszélgetni. Eleinte nem volt szimpatikus, de lassan kialakult egy barátság köztünk. Viszont, azt veszem észre, hogy sokat néz. Mosolyog mikor elmegy mellettem. Leül mellém, olyan közel, hogy összeér a lábunk, vagy a kezünk. Ha mögém vagy mellém áll akkor is érzem a mellkasát a testemen. Annyi a bibi, hogy 42 éves. Nőtlen. Sokszor észrevenni köztünk a korkülönbséget. Hozzá képest még "gyerek" vagyok. Viszont most amiket leírtam én úgy érzem, hogy vonzódik hozzám, ami nekem tetszik, mivel jóképű pasi. Nem merek kezdeményezni, pedig sok időt töltünk kettesben. Én úgy tudom, hogy kevés embert enged magához közel, ezért is furcsa, hogy engem ennyire beenged a szférájába. Néha tesz, olyan megjegyzést amitől zavarba jövök, de még így sem kezdeményezett. Zavarhatja a korom? Persze kapcsolatként ez nem működne, mégis úgy érzem, hogy szeretném jobban megismerni. Esetleg ha 30-as, 40-es férfiak is olvassák a bejegyzést, akkor ti hogyan viszonyultok a fiatal lányokhoz?
2015. aug. 17. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább felnőtt párkapcsolatok téma
2015. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ő csak meg akar csinálni.
2015. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!