Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell tenni egy ilyen...

Mit kell tenni egy ilyen munkahelyi "probléma" esetén?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok. Egy nagyvállalatnál dolgozom és nemrég felvettünk egy nagyon szimpatikus nagyon talpraesett 23 éves fiatal lányt. Első pillantásra megvolt a közös hang köztünk, tudja mit csinál, ügyes, csinos.


Múlt héten mentem hozzá az irodára, és mikor elindultam gondoltam viszek neki kávét. Többször mondta, hogy a benti kávé sz@r, én meg gondolkodás nélkül elmentem 3 utcával arrébb lévő üzletbe és vettem neki majdnem 1000 Forintos kávét. Amikor megvettem át is futott az agyamon, hogy mi a fenét csinálok, hisz ő egy a beosztottaim között, de a gondolat gyorsan odébbszállt, és bevittem neki. Amikor meglátta a kávét, kikerekedtek a szemei, és azt mondta, idézem: „ ne csinálj ilyet, mert leszbibb vagyok, mint gondolnád!”


Én csak mosolyogtam, de aznap este nem tudtam kiverni azt a pár percet a fejemből. Vajon látens biszexuális vágyaim vannak, vagy csak a fiatalkori magamat látom benne?


Aznap éjjel homoerotikus álmaim voltak vele. Azóta rá se tudok nézni, kerülöm a tekintetét, büntudatom is van. Kérdezte, hogy van-e valami probléma, de én csak tereltem. Nem akarom megbántani de az igazat sem mondhatom el neki.


Jövő héten együtt megyünk Bp-re megbeszélésre. Persze hogy nem egynapos, hanem rögtön 3 napos, szolgálati lakásban.


Nagyon félek a fejleményektől, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek vigyek inkább mást? De már hetek óta le lett fixálva hogy ő jön velem.



2014. aug. 14. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Fontos dolgot nem említettél: független vagy?

A főnök-beosztott közötti pár/szerelmi/szex-kapcsolat nehéz ügy hetero viszonyban is, azonos neműeknél meg még meredekebb szerintem.


Tehát vonzódsz hozzá. Ha férfi lenne, mit tennél?

2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy eszem ágában sem lenne akár még csak ilyesmire gondolni is.
2014. aug. 14. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogd vissza a puncidat, mielőtt kivágnak az állásodból, méghozzá joggal.
2014. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vágnák ki?
2014. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. Nem akarod neki megmondani az igazat, s közben itt idézed mit mondott. Mivan ha õ is olvassa a gyk-t?
2014. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én őt vinném magammal a helyedben. Azért, mert egy hullámhosszon vagytok és azt mondta, amit írtál, még nem biztos, hogy lenne is bármi.

Rövid az élet, érezd jól magad. :))

2014. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia, kiváncsi vagyok, történt azóta valami?

(Hasonló cipőben járok...)

2014. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Történt valami azóta?
2014. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!