Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én tiszta szívemből szeretem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tiszta szívemből szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 15éves és én nagyon de nagyon szeretem őt.Együtt játszunk egy hangszeren igy hetente talalkozok vele. És igen is,hogy tudom mi az a szerelem.Megölném magam érte.Meg szakad a szívem.Hogy mondjam el neki?Vagy,hogy jeleztessem,hogy jobban szeretem őt mindennél? A válaszokat előre is köszönöm!


13/L



2015. aug. 18. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele többet, találkozzatok többet. Egy idő után, ha a fiúnak is tetszel, akkor ad valami jelet, vagy elhív valahova. :)
2015. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál ,hogy személyesen elmondod neki?
2015. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, szerintem egyszer mikor ketten vagytok, vegyél egy nagy levegőt és mondd el neki. Ez a legtisztább. Tudom, nehéz de sajnos kénytelen vagy...
2015. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!