Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Tetszik egy lány, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Tetszik egy lány, de ő nem érez így irántam. Mivel tudnám elérni, hogy tetszek neki? Ja és rég óta ismerjük egymást

Figyelt kérdés
És csak fagyizni,sütizni meg biciklizni ilyeneket szeretnék vele csinálni!

2015. aug. 20. 15:18
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha ezeket szeretnéd vele csinálni akkor nem fontos hogy tetszél neki hiszen ez barátság szinten van... persze nem azt mondom h használd ki és amíg meg nem unod addig jó...de szerintem ha ezeket akarod csinálni vele akkor ne rontsd el a szerelemmel... ha más elképzeléseid vannak az már más tészta.. :)
2015. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönönöm.De semmi olyanra nem gondolok ami ráér még késöbb
2015. aug. 20. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy
2015. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!