Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bocsánatot kérjek tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek tőle?

Figyelt kérdés
tegnap lementem sétálni és szembe jött az egyik lánybarátom én meg el fordultam :/// most bocsánatot kérjék? ha igen akkor hogy mondjam neki?

2015. aug. 21. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"te, figyelj, tegnap nagyon bunkón viselkedtem, megbántam, kérlek, bocsáss meg, részint többet nem fog előfordulni, részint kicsit dühös és elfoglalt voltam, másvalaki miatt"

A többi rajta áll, ha barát, megbocsát, ha nem, dögöljön meg.

2015. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a válaszokra pont így gondoltam :) köszönöm a válaszod!! :)
2015. aug. 21. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp :)


"Szia :) ne haragudj, hogy tegnap elfordultam es nem köszöntem :( nagyon rossz napom volt, de megígérem, hogy ezek után bármilyen napom is lesz köszönök neked :) "

2015. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "te figyelj má' tegnap nem vettelek észre, azé' nem köszöntem ám!"
2015. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!