Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bocsánatot kérjek...

Szerintetek bocsánatot kérjek vagy hadjam?

Figyelt kérdés
14/L. Az egyik új osztálytársam az új suliban félig roma. Ezzel semmi baj nincs. Csak az hogy ezt a másik új osztálytársammal szidtuk a cigányokat. Nem őt. Csak az aljasokat. Utána megkérdezte hogy nem e cink hogy ő félig cigány. Pont így kérdezte. Utána az egyik meg leszól kettőnket hogy mit ócsárolljuk őket. De utána mondtam hogy nem a származás teszi az embert hanem a viselkedése. És most nem tudom hogy meg e sértettem. Kérjek tőle bocsánatot? Fontolgattam de nem mertem ráirni facebookon. Mit tegyek és ha irok akkor mit írjak? Nagyon bánt a dolog :( .

#fiú #roma #bocsánatkérés #lány megsértés
2015. júl. 14. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemarad hogy a félig roma az fiú.
2015. júl. 14. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs "aljas féle roma" -aljas féle ember kétségtelenül, de nem a bőrszín válogatja a sunyi embereket.

A lelkiismereted, és az Ő megsebzett szíve addig fog gyötörni (mindkettőtöket) amíg bocsoánatot nem kérsz. A végén még lehet, hogy barátok lettek.

Drukkolok! :-)

2015. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne irkálj, hanem személyesen kérj elnézést, ha úgy bántottad érzésed szerint.
2015. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérnék én személyesen csak az a baj, hogy 3-4 város van közöttünk. És mit irjak neki? Én ilyesmire gondoltam: Szia. Bocsi, ha tegnap megbántottalak,azzal, amit mondtam. Nem tudtam, hogy félig roma vagy. Nem téged szittalak, hanem az aljasokat, akikből nagyon elegem van. Nem úgy gondoltam, hogy mindenki az. Én ismerek rendeset is.

Na ehhez mit szoltok? Ha van valami hiba benne ami nem hangszik jol vagy sértő akk lécci javítsátok ki. Eddig is köszi.

2015. júl. 14. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jo, amit irtal, csak mindenkepp javitsd ki szerintem a helyesirasi hibakat benne:(
2015. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valami ilyesmivel bocsánatot kértem tőle tegnapelőtt este. Nem haragudott.
2015. júl. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!