Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Percről percre máshogy látom...

Percről percre máshogy látom a megoldást, volt már valaki így? Hihetetlen határozatlanság? Mi a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

43F.Az utóbbi 1 év leforgása alatt olyan helyzetek alakultak ki körülöttem,hogy teljesen felőrlik az idegeimet.Ebben van egy jó nagy adag párkapcsolati gond,csalódás,van sok sok nyűg a Fiammal,jelenleg egy egészségügyi probléma is váratlanul közbejött.Egy bérlakást is fenn kell tartanom.

Lényeg,hogy itt rágódom,agyalok,mert iszonyú nyugtalan vagyok,kezdem elveszteni a jövőképemet.Hihetelen nagy különbözetű megoldási lehetőségek alakulnak ki bennem kb.óránként.Példa:

Itt van fix munkahelyem Budapesten,nem hagyhatom itt,nyugi megoldás mindig lesz.-egyóra múlva:áá,nekem ebből elég,kész,lesz ami lesz visszamegyek vidékre a saját házamba,és a tököm fog itt kinlódni ebben a pesti tömegnyomorban.

Szóval mi a helyes döntés általában,vagy egyátalán mit lehet tenni,hogy ne legyenek ezek a határozatlan agyalások?



2012. dec. 9. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés információ, ahhoz, hogy mi döntsünk. Ezt neked kell megtenned. Talán azért billegsz ere vagy arra, mert a kimenetelt illetően nincsen nagy különbség. Gondold végig, mi tart Pesten ( lakás, munkahely gyerek), és mi vonz haza vidékre? Vidéken van miből élned? Szerintem ossz egy lapot kétfelé, és írd fel, mi szól az egyik, mi a másik mellett. Az emberek zöme így dönt, csak nem írja le.
2012. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!