Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, szerintetek ez miért van? A barátom (22) szakított velem, mert "ő már nem érzi azt, amit az elején".

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt, elég sokat veszekedtünk már az elején, de éreztem, hogy szeret, minden jó volt.. Aztán egyszer megnézte a telefonom és látta egyik legjobb fiúbarátommal a beszélgetést és írtunk egymásnak szívet.. elmagyaráztam neki, hogy olyan, mintha a testvérem lenne de nem hitte e, nem érdekelte igazán.. szakított de pár perccel később megbánta és végülis nem szakítottunk, de éreztem, hogy nem bízik bennem.. ha elmentem volna a barátnőmmel valahova belém kötött, szerinte a fiúk miatt akartam menni.. aztán mégtöbbet veszekedtünk, szakítottunk is de kibékültünk , aztán az utolsó hetekben teljesen megváltozott, nem beszélgetett velem úgy, mint azelőtt, néha ottaludtam nála másnap hazamentem, nem akarta, hogy maradjak egy éjszakánál tovább.. csak akkor mondta el mit érez, amikor rákérdeztem miért ilyen.. az volt a válasza "szerintem ennek van még értelme?".. én szeretem őt még mindig és az elején nagyon sokszor mondta, hogy ő is és hogy nem szeretett még így senkit, mint engem.. nem mutattam semmi olyat, ami miatt azt hihette, hogy megcsaltam és nem is soha. szóval még mindig nem értem, hogy miért változott még ennyire.
2015. aug. 21. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

féltékenység

hagyd ott,nincs szükséged 2. puncira

2015. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kibekukoltok, ugyanugy feltekeny marad, egy ido utan az agyadra fog menni. Es azt mem tudom h te veszekedos vagy-e de ha igen akkor ugyancsak fogtok veszekedni, mondjuk azt akkor is ha nem is vagy veszekedos, ha mar a kapcs elejen is sokat veszekedtetek.


Amugy meg lehet mas pinat kur es azert "valtozott meg annyira".

2015. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!