Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, de ő mondta hogy én neki nem tetszem.Ezt tegnap mondta facebookon elés utánna egy fél óra múlva elakartam köszönni tőle de valahogy mindig visszavitt a beszélgetésbe. +tegnap egész nap csak beszélgettünk egymással egészen ma hajnali kettőig.Na ilyenkor mit akar?

2015. aug. 12. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem barátként kezel.
2015. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

attól mert nem tetszel neki még barátok lehettek...vagy beszélgethet veled...


de arra vigyázz, nehogy kihasználja a rajongásod...

2015. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak haverként tekint rád :) ebből még egy jó barátság is lehet
2015. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én nem tudok barátként tekinteni rá :/
2015. aug. 12. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed nem tudsz rá barátként tekinteni, jobb ha eltávolodsz tőle. Hidd el, csak szenvedés lesz a vége. Lehet hogy elszomorít, de ne kínozd magad miatta. Legalábbis én ezt tenném.


Ha viszont úgy érzed, hogy egy idő után lecsillapodhatnak az érzéseid, és egy jó barátságot tudsz belőle kihozni, akkor maradj mellette, de ne nyomulj. Mert a leírásodból úgy néz ki, ő csak barátként tekint rád, viszont értékes barátnak tart. Csak vigyázz nehogy ezt egyszer kihasználja...

2015. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat!! :D
2015. aug. 13. 22:48
 7/11 anonim válasza:
Meg akar ismerni. És fordulhat a kocka, lehet, hogy ha megismer, akkor megkedvel. Ne add fel a reményt!
2015. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 14. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha barátként tekint rád,akkor hagyd a francba.Ne barátkozz vele,mert nagyon sok szenvedést okozhat.Velem is volt így.

Persze az is lehet,hogy meggondolta magát és mégis tetszel neki.Van ilyen.Mindenesetre tisztázd vele ezt a dolgot mégegyszer és ha csak barátként tekint rád,ne foglalkozz vele,koptasd le.Úgy tudod a leghamarabb elfelejteni.

2015. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk barátnőmmel, akárcsak Te, azaz Ti. :) Ha úgy érzed beszéld meg vele a dolgot személyesen és ne facebookon. Aztán ha látod, hogy van remény akkor próbálkozz, de nehogy rosszul járj. Szorítok Neked. Remélem sikerülni fog. ;) :) 16/F
2015. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!