Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ráírni a fiúra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráírni a fiúra, aki tetszik Facebook-on?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, viszont ritkán tudunk találkozni és ebből kifolyólag beszélni is, ezért gondoltam, hogy ráírhatnék. Nem gondolná furcsának, szerintetek jó ötlet?

2015. aug. 19. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, megéri. Ne félj, ha jóban vagytok, biztosan örülni fog. Sok sikert! :)
2015. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hogy igen. :) Én, aki egyébként elég félénk vagyok, vettem a bátorságot és ráírtam a fiúra, aki tetszett. Azóta beszélgetünk és hamarosan találkozni is fogunk. Úgyhogy nincs veszíteni valód, ha jóban vagytok, örülni fog az üzenetednek.
2015. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a fiú oldalát mondom ha rám írna egy lány biztos nem venném rossz néven :)
2015. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és kiborulok mikor egy lany rámír!Fölháborító

hogy gondolja h csak ugy szerelmes belém haa?

persze h megéri! :D ha furcsának találja az nem nagy baj az az o dolga és még helyre lehet hozni de han nem próbálod meg akkor tuti nem lesz belőle semmi :D

2015. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is nagynehezen írtam neki, azóta 3x talalkoztunk mar :) sztem megeri:))
2015. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is úgy kezdődött el a kapcsolatom, hogy ráírtam egy hülye könyv miatt, csak mi nem is nagyon beszéltünk előtte csak köszönés szintjén, de mint kiderült előtte is tetszettem neki, csak nem mert rámírni :D
2015. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(#6) ebből csak azt akartam kihozni, hogy mindenképpen írj rá! :) Sok sikert! ;)
2015. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Megéri ráirni. Én még kb fél éve irtam rá a szerelmemre<3. Rá kb 1 hétre már együtt voltunk :D. Nagyon régota tetszett már akkor majd összeszedtem a bátorságom és ráírtam. Kiderült, hogy én is régota tetszettem neki:3
2015. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2015. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hat en rairtam a sracra aki tetszik, mondjuk mi tobbet is szoktunk besyelni meg talalkozni suliban, most nem latjuk egymast hosszabb idore mert szunido is van, de kiment kulfoldre is 3honapra, ezert is irtam ra, h h van ott, h tetszik neki, stb., gondoltam ezt veheti baratilag is ahogy akarja, ...kuldtem neki egy vicces kepet, az tetszett neki, es irta, h ha vannak nekem meg hasonlok akkor kuldjek neki tobbet nyugodtan, en kuldtem is neki es valaszoltam is vissza vmit, smileykat is irtam stb, 2 napja nem irt vissza pedig volt fent fbn, lattam, h egy fiunak irt egy posztjahoz , ...nem ertem komolyan, eloben teljesen mas, erdeklodik, kerdezget, mindig mosolyog, vicces, sokat nevetunk egyutt, mintha kereste volna a szemkontaktust, volt h rajtakaptam, h engem nezett stb, nekem ugy jott le h bejohetek neki, de lehet h felreertelmeztem a jeleket, pedig akkor meg baratom is volt, most mar nincs, de lehet ezt o meg nem tudja, hacsak nem nezegeti a fb profilom...nem ertem, vmi rosszat irhattam volna, nem hiszem, h azzal rosszat irtam volna, h hat meg nokkel is van ott korulveve, plane ha fiatalok akkor nem panaszkodhat meg ezt a smileyt :P , hisz csak viccnek szantam, mert ferfi, ...ilyet azelott nem csinalt, h nem irt semmit sem vissza, pedig volt h mar tenyleg semmi olyat nem irtam, sablon szoveget de azert vmit valszolt nem mindig, de erre akkor is illett volna vmit reagalnia, ha mar csak a kepekre is....megfogadtam, h tobbet nem irok neki soha,kulonben bonyolultabb picit a helyzet de mar tul sok lenne ide, ha csak vkit erdekelne az irjon privatban

Bocsi az ekezetek miatt de most telorol vagyok

24l, 26f

2015. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!