Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valljam be neki, hogy SZERETEM?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be neki, hogy SZERETEM?!

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és legszivesebben megcsókolnám,de csak suliba szoktunk találkozni.. Nagyon sokat beszélgetünk, szokta simogatni a kezem meg valamikor szokott puszilgatni meg mondja,hogy szeret.. Valljam be neki,hogy szerelmes vagyok belé? Lány vagyok..

2013. ápr. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem ártana megtudni,hogy ő is leszbikus-e.

Mert ha nem,akkor az rosszul jöhet ki,főleg egy iskolában.

De ha az,akkor szerintem nyugodtan megmondhatod neki,hogy többet érzel iránta.

Sok sikert hozzá :)

2013. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel és a leírtak alapján ez úgy tűnik viszonzásra lel, akkor persze. Legyetek boldogok. :)
2013. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és van olyan amikor megfogja a kezem,meg órán néz rám és amikor ránézek elkapja a tekintetét.:) Köszi amugy
2013. ápr. 16. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! mondd meg neki ^^kérdezd meg azért előtte, hogy szeret! ha úgy, akkor simáán :))
2013. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :D Jöhetnek még.
2013. ápr. 25. 18:59
 6/6 My Conserve ***** válasza:
Igen, de csak ha kettesben vagytok, és utána nem kell semmit csinálni. Tipikusan nap végén, esetleg pénteken lenne jó, ha még nincsen elígérkezve sehová estére. Így ha esetleg nem leszbikus, akkor mások nem feltétlenül látják majd rajta a döbbenetet. Ha pedig leszbikus, akkor így van időtök félrevonulni és beszélgetni.
2013. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!