Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Tetszik egy srác és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszik egy srác és volt már egy két dolog köztünk, de hogyan értessem meg a sráccal hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Abban biztos vagyok hogy bejövök neki valamennyire, de nem vagyok túl jó pasi téren. Hogyan éressem meg vele hogy tetszik? Hogy ha ő is akarja más is lehet köztünk. Nem tudom hogyan kéne közelednem felé, hogy megértse bejön nekem. 17/L

2015. aug. 23. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss rá a vécében is cumizd le. Ennél egyértelműbb célzás nincs.
2015. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már volt köztetek 1-2 dolog (inkább meg sem kérdem, mi), akkor csak a hülyének nem esik le, hogy tetszik neked.
2015. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusok vagytok, vannak akiknél simán csak megmondod, hogy "Tetszel nekem", és minden oké, mert azt mondja, hogy a)"Jaj, de aranyos vagy, Te is nekem", b) "Én is kedvellek, de csak mint barát." van aki ettől megriad, vagy kellemetlenül érzi magát, és utána érzed, hogy feszeng a közeledben. Én ennek a híve vagyok, nem szeretem túlbonyolítani a dolgokat.

Ha ez úgy érzed, nem jöhet szóba, akkor légy vele sokat kettesben, beszélgess vele, tereld ügyesen olyan irányba a beszélgetést, hogy tehess pár "ártatlan" megjegyzést, "véletlenül" hozzáérhess, ilyenek. Amúgy meg szimplán tölts vele időt. Ha tetszik, azt a testbeszéded, illatod elárulja, akkor is, ha te nem akarod, és talán veszi majd a jeleket.

2015. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!