Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangócska kérdése:

A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást csak van pár dolog ami nem tetszik egyikünknek sem. szerintetek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, tényleg úgy mint még senkit soha.

Én tiszteletben tartom őt és nem tartom olyan intenzíven a kapcsolatot az exeimmel és próbálok a barátnőm kedvében járni, hogy ne balhézzunk.

Viszont ő mindig beszél az exeivel és még olyanokkal is akik 100 km-re vannak tőlem... persze azt tiszteletben tartja ő is hogy nem megy el nélkülem bulizni. viszont tudom hogy ha felhoznám azt hogy mit akar vagy miért beszél az exeivel meg más sok noname páwa palival akkor tudom hogy nem adna rá magyarázatot és még a végén be is durcázna , hogy miért kérdezgetek ilyeneket..


2015. júl. 28. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te ezt biztos a felnőtt párkapcsolatok kategóriájába szeretted volna írni? Csak mert ez ovis szint.
2015. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben attól még beszélnék a barátnőmmel erről. Egy kapcsolatban az a lényeg,hogy a két fél egyenrangú legyen ha lehet. Szóval ha valamit te nem tehetsz meg akkor ő sem. Ez ilyen egyszerű.
2015. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
legyél vele őszinte és akkor ő is az lesz
2016. aug. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!