Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, de nem akar semmi én pedig ezt nem tudom feldolgozni? 15/f

Figyelt kérdés
Van egy lány,nagyon tetszik régóta,kb. 2015 januárja óta beszélünk és nagyon jóba vagyunk,ismerem az egyik barátnőjét aki elárulta,hogy a csaj belém volt/van zúgva de azt mondja,hogy nem kell neki pasi ,de már többször is majdnem összejöttünk ,fb-n egy rakat szív és becézgetés de végül semmi és abba is annyira beleéltem magam ez a sok tetszetős jó dolog hatására ,hogy elhittem ,hogy lehet valami,de nagyon tetszik és mikor beszélünk fb-n szorongok,állandóan ő jár az eszemben ,meg van az összes képe a telefonomon,minden este elalvás előtt végignézem az összeset és annyira oda vagyok érte de semmi. Egyszer még majdnem sírtam is ,mikor elmondta,hogy neki nem kell pasi ,de egyszerűen ezt az egészet nem tudom feldolgozni úgy érzem hónapok óta,hogy ő a mindenem ,ő tesz engem azzá aki vagyok és soha senkivel nem járnék csak vele,mert annyira gyönyörű,és aranyos és kedves és úgy fel tud dobni ,ha valami baj van és annyira boldognak érzem magam ,ha találkozunk és megölel,szint ugrándozva megyek tovább és nem..nem.nem. Nem tudom ,hogy ezen hogyan lépjek túl.beszéltem vele,hogy egy ideig nem leszek(igazából voltam ,csak kikapcsoltam neki a csetet ,hogy ne lásson) mert nem tudom..Rosszul voltam..De hiányzott..nagyon hiányzott is ismét ráírtam. És azóta is beszélünk és nem tudom ..egyszerűen nem tudok vele nem beszélni,de mikor beszélek az is fáj.. Azt mondja mindig ,hogy neki barát kell nem pasi..tehát sima barát. Remélem tudtok segíteni,előre is köszönöm!

2015. aug. 24. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg,amíg szeretne barátot és legyél te az első!
2015. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled tesó. Pont ugyan így vagyok. Egy csomóan mondják hogy tettszem neki de ő azt mondja hogy neki senki sem tettszik pillanyatnyilag.
2015. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, ennyi. Foglalkozz mással, kösd le magad, nem kell ennyire rápörögönöd direkt.
2015. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!