Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szeretkezni akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeretkezni akar akkor szerelmes? És van olyan hogy a szeretkezéssel akarja binyítani hogy szeret?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 00:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha egy férfi elmegy egy prostihoz, akkor szeretkezni akar, de nem szerelmes.
2015. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Nem feltétlenül, sőt manapság egyre kevésbé füg össze a kettő szerintem.
2015. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
Jaja. Mi férfiak mindig csak szeretetünk jeléül jutalmazunk a péniszünkkel.
2015. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
én fiú vagyok és nem feküdnék le olyannak akit nem szeretek... Lehet fura de van ilyen :) És igen, ennek a logikája alapján ha lefekszem valakivel azzal bizonyítani is szándékozom hogy szeretem őt.
2015. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 IronKid08 válasza:
Szerintem a szeretkezés és a szexelés nem ugyanaz. Szóval szerintem igen.
2015. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 horex ***** válasza:

Nem kell szerelem egy keféléshez, de valami szimpátia igen, ha eltekintünk a fizetett nőktöl.

Ha szerelmes, akkorsem "bizonyít".

2015. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!