Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok, elfelejteni nem tudom, szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit mar regota nagyon szeretek.

A gond az h van baratnoje. Viszont ennek sracnak nagyon tetszem, sokszor talalkozunk, es multkor megcsokolt, de a baratnojevel csak azert sem szakit.

Elengedni viszont nem tudjuk egymast, mert akarhanyszor megdumaljuk h nem beszelunk tobbet nem birjuk ki es muszaj talalkoznunk.

Nagyon szeretem.

Mit csinaljak?


2015. aug. 24. 23:02
 1/2 anonim válasza:

ugyan ebben a szituban voltam/vagyok

annyi különbséggel hogy mi nem csaltuk meg a csajt

ő végül szakított találkozgatunk azóta is én szeretnék többet de egyre inkább azt érzem hogy ő nem pedig már nincs képben a másik csaj

2015. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja es a lany nem tudja h mi tortent koztem meg a fiu kozott, nagyon sajnalom h hagytam h megcsokoljon, de fel eve ismerem a fiut es nem birok neki ellenallni.
2015. aug. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!