Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Mi lenne a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Egy 4hónapja tartó kapcsolatom van. Már nem az igazi a kapcsolat,viszont a barátnőm azt mondja mindig hogy nagyon szeret meg hogy összeomlana ha szakítanánk. De én már nem szeretem, és egyre inkább kezd tetszeni egy másik lány (akivel egyébként baráti kapcsolatban vagyunk). Nem tudom mit csináljak mert nem szeretném ha a mostani barátnőm összeomlana. De így nem jó nekem a kapcsolat. (alig találkozunk csak hetente szinte, pedig egy városban lakunk!!!) Szeretnék segítséget kapni hogy helyesen döntsek. Úgy hogy mindenkinek a legjobb legyen.


Előre is köszönöm!


2015. júl. 10. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy fontos lenne többet találkozni! heti 1 az nagyon kevés. Ha meg nem akar akk hagyjad el
2015. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Kérd meg ,hogy találkozzatok többet.

Egyébként hány évesek vagytok?

2015. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ez érzelmi tsarolás amit a baratnid tesz ha tenyleg annyira szeret akkor azt akarja h boldog legy sztem mondd meg neki oszinten h ugy erzed h eltavlodtatok egymastol es te masra vagysz
2015. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én barátommal nem egy városban lakunk, de heti három találka minimum megvan... a legjobb az lenne ha le ülnétek és megbeszélnétek a dolgokat,és ha nem tud veled eleget találkozni,akkor nem is igazán vagy neki fontos(szerintem). A legjobb az lenne ha minél előbb megbeszélnéd vele...megkérdezhetem hogy hány éves vagy? :)

15/L

2015. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 évesek vagyunk. Amúgy már mondtam neki többször is akkor mindig azt mondja hogy nagyon sajnálja meg hogy ő megtesz mindent meg ilyeneket.
2015. júl. 10. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtesz akkor miért nem tudtok találkozni? (utolsó voltam)
2015. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem.
2015. júl. 10. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2015. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Másik gond hogy pl. a héten egyszer sem tudtunk találkozni mert beteg. De az egyik barátnőjével tudott találkozni. Hát amikor megtudtam sokkot kaptam. És ez nem az első ilyen eset.!!!
2015. júl. 10. 18:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy ezekszerint ez kevés. Akkor megint jött az hogy nagyon sajnálja meg ilyenek.
2015. júl. 10. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!