Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Lenne egy kerdesem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lenne egy kerdesem. Tobbi lent (Bocsi, kell a kerdojel)?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit szeretek de csak facebookon szoktunk beszelni mert nagyon messze lakunk egymastol. Mar februar ota folyamatosan beszelunk joba vagyunk elegge es julius kozepen mondta hogy volt nala egy buli ahol lanyok is voltak es hogy tancoltak meg "elvoltak" nekem is csak ennyit mondott. Aztan en megmondtam neki hogy rosszul esett hogy o egy masik lannyal enyelgett es o azt mondta hogy sajnalja de erre nem tud mit mondani. Aztan meg beszeltunk vagyis majdhogynem veszekedtunk aztan valahogy eljutottunk oda hogy o is szeret engem de ez eleg keson volt es hogy majd masnap megbeszeljuk.. hat egyikunk se irt. Aztan en rairtam de megse beszeltuk meg. Utana napokig irtam neki sot hetekig de semmi. Latta es ennyi. Aztan kerdeztem hogy miert nem tud valaszolni es azt mondta hogy talaljam ki. Hat nekem fogalmam sincs.. aztan azt is mondta hogy ha rajovok akkor lefog esni minden.aztan azota le se szar..szerintetek ez miert van?
2015. aug. 28. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem nagyon erdekled... Vagy hat en csak igy tudom megmagyarazni a viselkedeset...
2015. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha azt mondta szeret?😱
2015. aug. 28. 01:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezert nem ertem en sem... Lehet csak hulyeskedett :/
2015. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2015. aug. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdekled...lehet,mikor azt mondta szeret részeg volt
2015. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

En 14 o 15. De egyikunk se abbol az idiota fajtabol ami most a meno.

Hat eleg nagy pocs lehet ha ilyet csinalt..

2015. aug. 28. 01:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretlek! Járunk? :)
2015. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, de messze laktok és nem lehettek együtt, szóval el akar felejteni.
2015. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah tenyleg. Hany km-t jelent az a messze? :D A tavkapcsolat is mukodhet h ha szeretitek egymast illetve ha sokat tudtok talalkozni.... De persze az sem mehet a vegtelensegig.
2015. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek. 90 km van köztünk. már 9 hónapja tart.

F/16

L/17

2015. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!