Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerintetek melyik volna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek melyik volna a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Tudom hogy leginkbabb rajtam áll a döntés de teljesen ossze vagyok zavarodva.


Osztalytarsak voltunk 8evig es jo barátok. Nyár elejen ossze jöttünk boldogok voltunk minden de egy kis idő elteltével nem volt időnk egymásra es szakitottunk.. De o nem adta fel es a mai napig küzd ma volt egy osztály talkozonk amin sokat beszélgettünk hülyültünk es akkor dobbentem ra h hianyzik.. Es beszéltünk most is arrol milyen jo volna kibekulni de felek a csalódástól (ettol mindig is féltem es ezert utasitottam el sok Mindenkit o volt a kivetel)es hogy elvonja majd a tanulásról a figyelmem hisz most kezdjük mine ketten a 9.-et es fontos h jo jegyeket azerezzek..

15/L 14/F



2015. aug. 29. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre lehet megint csak barátkoznotok kene, nem rögtön belevágni egy kapcsolatba :)
2015. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is azert kibekulhetnetek, beszlegethettek... egy szoval: baratkozzatok. :D
2015. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!