Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Eszti egy nagyon kedves és okos lány. A legjobb barátom. Imádom. De ő ezt nem veszi észre.

Egyik nap rám írt, hogy cikinek érzi, hogy 16 évesen még csak nem is csókolózott. És azt mondta, HA NEM TALÁL MÁST, AKKOR NEKEM KELL VELE CSÓKOLÓZNOM. Ez elég kétértelmű. Érthetem úgy is, hogy: „Ó, ha nem lesz más, beérem veled is, csak történjen már meg.” Vagy. „Jajj te hülye vedd már észre, hogy én is szeretlek, és mondj valamit!” Én a második lehetőséget vettem számba. DE. Elkezdtünk beszélgetni a szexről, és mondta, hogy ő egy idősebb, tapasztaltabb férfival szeretné először, aki majd mindent megtanít neki... Itt kiborultam. Most direkt zavar össze?!

Erre mondtam, hogy én először bénázni szeretnék valakivel. Sokkal jobb, ha még egyikünk sem tudja, mit csináljon. Erre jött a hülye dumájával, hogy neki egyszerűbb lesz, ha csak feküdnie kell. WTF???

Aztán beszélgettünk arról, hogy ki milyen párt szeretne. (Jellemzett engem, csak hozzá adott 5 évet.) Én jellemeztem őt, de nem esett le neki. A jellemzésemben benne volt, hogy valaki olyat szeretnék, aki nem csak a külsőt nézi. Erre az volt a válasza, hogy „Ezen miért aggódsz, jól nézel ki és okos vagy. Sokan örülnének, ha járnál velük.)-CSAK TE NEM?? VAGY MI?? Folyton összezavar. Egyik megjegyzésével üti a másikat.

Szerintetek? Most elmondjam neki vagy ne? Félek, ha elmondom, de nem viszonozza, megromlik a barátságunk, és kínosan fogja magát érezni a társaságomban. Valaki volt már hasonló helyzetben?

16/f


2015. aug. 22. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ó, ha nem lesz más, beérem veled is, csak történjen már meg.”


Hát szerintem totál így értette pedig. Ez a csaj egy bunkó amúgy, főleg a "neki egyszerűbb lesz a szex, ha csak feküdnie kell" megnyilvánulása után XD Keress már valami normális lányt kajak :D

2015. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bunkó, csak fél az elsőtől. Nem olyan egyszerű ez a keress-valaki-mást-dolog. Ha ez így menne, már rég nem gyötörném magam.
2015. aug. 22. 10:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi a biztatást.
2015. aug. 22. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki:)

Velünk is így volt.. Legjobb barátok voltunk.

Ő belémszeretett.. Én is többet éreztem mind barátság.. Csak nem mertem neki elmondani. Végül ő elmondta.. És összejöttunk:)

Azóta is együttvagyunk. Már 8 hónapja:) (14/l)

2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy nagyon bejön neked, de azt inkább ne hogy szereted is. Beszélgess vele arról hogy eltudnátok e képzelni magatokat együtt egy kapcsolatban. Ha azt mondja igen, akkor szerintem elmondhatod hogy szereted. :)
2015. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2015. aug. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!