Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy ilyen szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy ilyen szerelmi háromszögben?

Figyelt kérdés
a barátnőm szerelmes lett egy fiúba (nagyon nagyon oda van érte)viszont a fiúnak én tetszek és úgy érzem hogy van köztünk valami vibrálás.naponta skypolunk és chatelünk.a fiú napi szinten küld nekem sms-eket,és mindig akar velem találkozni.a fiúnak egyáltalán nem jön be a barátnőm.nekem bejön a fiú és ez a pasi megmondta a barátnőmnek hogy neki én jövök be és velem járna.de ha összejönnék vele akkor a barátnőm lehet megharagudna rám.mit tegyek?

2013. jún. 6. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha a fiú közölné a barátnőddel, hogy sajnálja, de első látásra beléd szeretett. Így elvileg nem te vagy a hibás... bár a barátságotoknak lehet így is lőttek...
2013. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez nem szerelmi háromszög. Max egy két ponttal határolt vonal!


Ha ilyenen megharagszik a barátnőd akkor 15 év körül lehettek ! Ergó megnyugszik!

2013. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem foglalkozol a fiúval, és akkor megmarad a barátságod a lánnyal, vagy ha mégis összejössz a fiúval, akkor szinte biztos, hogy a barátnőd be fog rágni rád. Kérdés itt, tehát, hogy kit választasz?!
2013. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz mert a pasi szinte már a legjobb fiú barátom,de érzek valamit iránta és 100 hogy ő is irántam,mert már többször mondta hogy gyönyörű vok stb.és ezt a barátnőm is mondja hogy szerinte szerelmes belém a fiú.(de a másik barátnőm már ugy írja le a nevem mintha összeházasodtam volna a fiúval.)ja és a fiú már közölte a barátnőmmel hogy ő velem szívesebben járna mint vele.és kicsit látszik a barátnőmön hogy ez miatt féltékeny.
2013. jún. 6. 08:23
 5/8 Gabikababika válasza:
Szia! Az a lány aki féltékeny a legjobbbarátnőd vagy csak jóba vagy vele??
2013. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
legjobb barátnőm
2013. jún. 6. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:

A helyzet bonyolult, de valahol mégis nagyon egyszerű.


1: határozottan el kell döntened az elveidet és az érzelmeidet figyelembe véve, mi a fontosabb: a pasi, vagy a barátnőd. Ha úgy érzed, a sráccal való kapcsolat nem ér meg annyit, hogy a barátnőddel bármi konfliktus szülessen, akkor elfelejted az egészet, és a srácnak határozott nemet mondasz, nem engeded magadhoz közelebb.


2: ha úgy érzed, neked kell ez a srác, akkor leülsz a barátnőddel megbeszélni. Elmondod neki, hogy te is belezúgtál. Itt megteheted, hogy megmondod a csajnak, hogy neked ő az első, ha azt mondja, őt zavarja, akkor nem kezdesz vele. Vagy, ha úgy érzed, neked ez a fontosabb, azt mondod neki, reméled, egyszer megbocsát, de úgy érzed, ezt meg kell próbálnod.


3: a meghozott döntéshez tartod magad. Ha úgy döntesz, nem kezdesz a sráccal, akkor nem flörtölsz és találkozgatsz vele, hogy aztán öntudatlanul belesodródj, valamint nem írod fel magadnak, hogy te most mekkora áldozatot hoztál a barátnődért, és nem hánytorgatod fel neki később. Ha azt mondod, hogy a barátnőd döntésére bízod magad, akkor nem kezdesz rá neheztelni a döntése miatt. Ha a pasi mellett döntesz, akkor elfogadod, ha a barátnőd megharagszik rád, és nem veszed fel a kesztyűt.

2013. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, a második pontot tökéletesen érthetetlenül írtam le, így korrigálok.


(...) Itt megteheted, hogy azt mondod, a barátnőd az első, az engedélye nélkül nem teszed meg és az ő döntésére bízod magad; ha azt mondja, ő nem tudja elviselni, hogy a pasival járj, akkor dobod a srácot. Mondhatod azt is, hogy neked minden áron kell ez a pasi, és reménykedsz, a barátnőd talán egyszer megbocsátja ezt neked.

2013. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!