Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen lettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen lettetek először szerelmesek?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis mikor voltatok úgy először hogy tetszik valaki (korra gondolok)? 13 éves vagyok (lány, hetero) de nagyon ritka hogy azt mondom egy fiúra hogy helyes, szerelemes meg még egyáltalán nem voltam, és úgy gondolom hogy csak a béna, ronda fiúknak tetszem (ami valószínűleg valóban igaz is). Már az összes osztálytársamnak -2 kivételével- (lány) megvan hogy melyik fiú tetszik neki. Szerintetek nem gázos ez egy kicsit? (Olvastam is erről cikkeket meg véleményeket korombeli fiúktól-lányoktól de szinte mindenkinek tetszik vki...)

2015. aug. 31. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14-5
2015. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Én egyszer voltam igazán szerelmes,semmi nem volt,nem jártunk de jól esett hogy egyszer egy fiú kedves és figyelmes veled,azóta semmi...és is kezdek aggódni,hogy nem találok senkit...13/L
2015. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy valaki tetszik az nagyon távol áll attól, hogy szerelem is van. Nem összekeverendő. 13 évesen meg full értelmetlen ezen parázni.
2015. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 2 külön dolog, azért írtam oda hogy ritka ha tetszik valaki, szerelmes meg sosem voltam...
2015. aug. 31. 16:38
 5/23 anonim ***** válasza:
Midnenki nyugodjon meg, nagy valoszinuseggel mindenki fog talalni maganak fiut/lanyt es kesz. :)
2015. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

11 évesen. De nem viszonozta, igy 12 évesen osszejottem egy fiúval, akibe nem voltam szerelmes. Csak nagyon jo baratomnak ereztem, igy szakítottam vele. Azota senki :/. De nincs semmi baj, én korán érő típus vagyok, valoszinuleg ezert volt ez. Rengeteg baratom nem volt meg szerelmes, megis elvannak.

13/L

2015. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szerelmes már voltam talán 12 évesen is,de kapcsolatom csak 15 évesen,most meg 16 évesen megint 0-án vagyok,se kapcsolatom,se szerelmes nem vagyok(annyira) senkibe,a külsőm az kb 10-6,7,8 lánynak bejön legalábbis ha nem is annyira akkor egy helyest azért kapok,de hát a környezetem annyira nem segít hozzá a lányokkal való bármilyen kapcsolat kialakuláshoz (suli,idő stb.)
2015. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem voltam még szerelmes és 1 ember tetszett 14/l
2015. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elfelejtettem odaírni hogy 13 évesen:)
2015. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálam is kimaradtak az ovis szerelmek, nem értettem amikor mindenki mondott valakit az osztályból, hogy ki helyes meg ki jön be én sose tudtam mondani. 14 évesen voltam először szerelmes, de az se első látásra, 1 év kellett mire kialakult ez az érzés. Szerintem nézd meg, hogy mit takar pontosan az, hogy valaki demiszexuális, mert lehet te is az vagy. Dióhéjban annyi, hogy csak akkor lesz szerelmes érez szexuális vonzalmat, ha valakit már nagyon jól megismert. Szerintem nem gáz, csak máshogy működsz mint a legtöbben ebben a korban és még nem jött el az az ember aki kihozza belőled ezeket az érzéseket:) 18l
2015. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!