Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkülönbség terén miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség terén miért van megkülönböztetve a lány és a fiú?

Figyelt kérdés

Ha a lány 20 éves, és összejön mondjuk egy 40-es pasival, akkor biztos azért teszi, mert gazdag, biztos csak kihasználják szegényt, biztos csak a pénzre megy, biztos pénzéhes, és "én szülőként biztos ellenezném és tennék róla, hogy ne legyenek együtt".


Ha a fiú 20 éves, és összejön egy 40-es nővel, akkor milyen király nőcsábász, apuci milyen büszke, meg "szülőként nem ellenezném mert legalább egy tapasztalt nővel van aki megmutat neki sok mindent."



Persze tisztelet a kivételnek, de sokszor ezt látom fiú létemre. Csak én nem értem ezeket? Mitől jobb az egyik a másiknál? De most komolyan...én 21 éves létemre sem jönnék össze egy anyámkorú nővel, és nem értem, hogy erre miért lehet mondjuk egy édesapa annyira büszke, amikor a fiút is ugyanúgy ki lehet használni, mint a lányt. Arról nem is beszélve, hogy itt GYK-n is a kommentelők többsége a lányt elítéli, vagy szülőként nem tetszene neki a dolog, fiúnál meg szerintük teljesen rendben van.



Vagy csak én gondolom rosszul?


Mi a véleményetek?



2014. szept. 12. 08:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze ha boldogok, boldogok. De mire jó ez az erős megkülönböztetés?
2014. szept. 12. 09:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez baromság, egyáltalán nem jellemző, hogy azt mondanák, hogy az tök jó dolog, ha 20 éves gyerek 40 éves nővel van.


20 éves csaj meg mit tud nyújtani a feszes seggén kívül, amit a 40 es pali ne kaphatna meg a saját korosztályától? A pali meg pont ezekkel nem rendelkezik, és érthető okokból a 20as csaj szeretne valamilyen kompenzálást ezért, ami általában a pénz.

2014. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Elég gyerek vagy még, ha nem.látod át.
2014. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én láttam már pár ilyet, fiúnál is.
2014. szept. 12. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen adat, de attól függően mi az elvárás.

Ekkora korkülönbséggel már lehetnek komoly gondok. sokan nem tudjék áthidalni, páran meg igen. Gondolok itt a totálisan más gondokodásra, életritmusra, stb... Egy 40 éves máshogy gondolkodik és él, mint egy 20 éves. Szóval ritkán passzolnak. Feltéve, hogy komolyan gondolják, közös életben, és családban gondolkodnak.


Ha szex, szexkapcsolat, barátság extrákkal, "tingli-tangi" járunk/nem járunk kapcsolat akkor viszont édes mindegy ki hány éves. Egy 40 éves ember élete virágában van. 30-45 között teljes kiteljesedés, legalábbis én 36 évesen ezt tapasztalom.

Egyébként társadalmi gondolkodás miatt. Még mindig ott tartanak egyesek a nők viselkedésének a megítélésében, hogy "amit szabad jupiternek..." Ennek történelmi okai vannak. Még ki kell halnia egy vagy két generációnak ahhoz, hogy ez eltűnjön, de el fog. Szóval nem érdemes foglalkozni ezzel a kérdéssel. Kihaló gondolkodás, felesleges kattogni rajta.

2014. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha lesz fiam, akkor az apjaként én attól sem vágnám magam hanyatt örömömben, ha egy 40 éves nőt akarna elvenni.


Főleg, ha látnék olyan aggasztó jeleket, amiket a fiam nem.

2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki akar 20 évesen 40es vénasszonyokkal össze jönni, finom fiatal 20éves lányok, na az az igazi, nem a vénasszony . . .
2014. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leginkább azoknak fáj ez , akik idétlenek a pár kapcsolathoz. Irigyek. Mert ezeknek ha lenne normális életük akkor meg se látnák hogy ki-kivel , hogyan csinálja. Szar az életük és szeretnének betartani másoknak.
2014. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!