Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INSZEMESEK! Ereztetek ujjzsibb...

INSZEMESEK! Ereztetek ujjzsibbadast es derek fajast 8. nap kornyeken? Normalis a 37 testho?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
igena testhő mindneképp normális és a derékfájás is. Ujjzsibbadásról még nem hallottam lehet nincs hozzá köze? nem lettél kicsit túl stimulálva? Az okozhat furcsa dolgokat.
2014. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pco-s vagyok de nem kaptam semmit mert van peteéresem.Csak tuszorep. kaptam.mert alacsony a progreszteron szintem es nem biztos hogy megfakadt volna.Neked sikerult az inszem?
2014. márc. 21. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
remélem nekem nem kerül rá sor a 3-as kezelés mellett 99%-nak sikerül spontán a 3-as kezelés hatásásra ha nincs más gond. A tüszörepesztötöl tuti meg kell repednie. Inzulinod és egyéb hormonjaid hogy állnak?
2014. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki hogy redben vannak a hormon eredmeyneim.pajszmirigyem is rendben van.Inzulinrezisztenciat meg nem neztek.De a doki szerint normal lehet,enyhe pco-m van.vekony vagyok,szep a borom,menszeszem normalisan van.Egy a progreszteron szintem alacsony.
2014. márc. 21. 10:19
 5/6 A kérdező kommentje:
te is pcos vagy?nehezen esel teherbe?
2014. márc. 21. 10:19
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok enis pcos vagy sok apro kis tuszo van a petefeszkemen eleg elkeserito en kaptam egy clostilbegyt tabletatt hogy legyen tuszo repedesem mert nekem meg az sem volt sot mar harom alkalomal gyogyszert irtak fel amitol megjon a verzesem mert beteg sem voltam sajnos.1 hetmulva kellene hogy beteg legyek de korubelul 1 hete faj a mellbimbom es a derekam meg a petefeszkem tompan nemtudom mi lehett ez de eleg elkeserito hogy meg nalunk sem jott ossze a baba:(
2014. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!