Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is éreztetek már ilyet? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már ilyet? Ez normális, hogy ennyi ideje nem tudok túl lépni rajta?

Figyelt kérdés
Átvert a párom, három hete pedig szakítottunk, nem beszéltünk egy szót sem. Előtte már négy hónapig se veled, se nélküled kapcsolatban voltunk, két évig voltunk együtt. Egyelőre úgy érzem, hogy nem lesz jobb soha, nagyon magányos vagyok nélküle, pedig már várható volt, hogy vége lesz.
2014. máj. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy év alatt tettem túl nagy nehézségek árán magam egy komoly szerelmen... pedig tudtam, hogy jobb lesz nélküle 1 évig voltunk együtt. Ilyen ez sajnos :/ 21/F
2014. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit mondasz eleve egy paradoxon. Ha valakivel már nem jó a kapcsolat hónapok óta, és egyértelmű hogy közeleg a vég akkor nyilván nem hozzád való emberről van szó. Ebből következően miért ne lehetne jobb? Hiszen ez szar volt!

Én 2,5 évig voltam az előző barátnőmmel, ugyanez volt a helyzet, többször szakítottunk, és most már több mint egy éve végleg vége. Én csak azt tudom tanácsolni amit akkor én is csináltam. Nem arra kell emlékezni hogy "jaj pedig milyen jó is volt vele ez meg az" hanem ahányszor eszedbe jut fel kell idézni hogy miért ment tönkre, miért nem működik, és ezek miatt semmi értelme nem lenne újrakezdeni mert csak az időt pocsékolod mellette, és közbe találhatnál olyat aki sokkal jobban passzol az ízlésednek.

2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van, csak az ijesztő nagyon, hogy mikor ő már rég túl van ezen az egészen, én még mindig nem tudom elképzelni, hogy kesz olyan nap, mikor már nem hianyzik vagy hogy ne gondoljak rá.
2014. máj. 23. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, épp ezt akartam még mondani hogy valószínűleg ebben a kapcsolatban te húztad a rövidebbet.

Nagyon ritka hogy a két fél egyformán szeresse egymást. Egyébként 3 hét az nagyon kevés a továbblépéshez, szóval erre még adj magadnak időt. Van aki azt vallja hogy egy kapcsolat után az időtartam fele az szükséges hogy megfelelően tovább tudj lépni. Mondjuk az én véleményem szerint ez hülyeség. Csak arra akarok rámutatni hogy ne várj csodákat, még lesz pár szar napod vagy éjszakád, de el fog múlni.

Ha 4 hónapig se veled, se nélküled viszony volt akkor a srác már valószínűleg akkor elkezdte magában lezárni a dolgot, és tudta hogy vége lesz. Én is így voltam vele az előző kapcsolatban, 2,5 év után az utolsó fél év az szenvedés volt, csak a megszokás, és a szeretet tartott össze valamelyest minket, de amikor szakítottam, én gyakorlatilag azonnal felszabadultnak éreztem magam, számomra teher volt már. Könnyen lehet hogy az exed is így élte meg. A lényeg az hogy előre kell haladni az életben nem visszafelé, lesz majd más.

2014. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!