Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok egy lányra se nézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok egy lányra se nézni mióta barátzónába kerultem. Mit csinálhatnék? 16\f

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja tett ,,barátzónába"az a lány akiért még az életemet is adtam volna.

(elég vicces szó ez a ,,barátzóna" mert vakáció kezdete óta nem beszélek vele)


Szerencsére már a sebeim meg gyógyúltak,egy jó ideje nem beszélek vele.Viszont egy lány se tud megtetszeni.Elkezdtem beszéli egy lánnyal de nem tud megfogni,pedig szép és inteligens,pont az én ízlésem,egy másik lány meg totálisan belém van zúgva de rá csak barátként tudok tekinteni+ez a lány osztálytársam lesz.Ha valaki tudna tanácsokat adni nagyon hálás lennék! Privátban mesélek részletesebben ha kell. Válaszokat elore koszonom! :D



2015. szept. 2. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnos ez egy hatalmas csalódás velejárója szerintem, az a gond, hogy szereted még mindig a lányt aki a barátzónába tett.
2015. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig én úgy érzem,hogy utálom :$
2015. szept. 2. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De belül mély nyomot hagyott benned.
2015. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az biztos...egy lány se fogott meg úgy min o...
2015. szept. 2. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

velem is megesett már egy ilyen helyzet, majd lassan tényleg túlteszed magad rajta és utána azt veszed észre hogy lány-lány után tetszik

nekem volt egy lány aki évekig tetszett, úgy mint neked ő, de túl kell lenni rajta

2015. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve hagytam ott a lányt akiért mindenem odaadtam volna hasonló okok miatt. Azóta nem voltam szerelmes, de legalább rövidebb kapcsolataim voltak. Kétlem, hogy valaha lesznek még ilyen intenzív érzéseim, a csalódás és a fiatalságom elmúlása kiölte belőlem.

F/21

2015. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!