Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúknál lehet olyan, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál lehet olyan, hogy ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor vár a megfelelő pillanatra? Akár hónapokat is? 17/l

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve várok arra a lányra...
2015. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereti azt a lányt, akkor akár évekig is
2015. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én és az exem kb. 2 hónap " vívódás " után jöttünk össze , addig csak ismerkedtünk . Nem akartam eleinte kapcsolatot , ő viszont teljesen belém volt esve , aztán mégis beleszerettem.


3 hónapot vártunk az első pettingre , és kb 4. hónaptól kezdve volt szex.


Első párkapcsolatom volt , neki én voltam a 2. , ő dobott 8 hónap után.

2015. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak :) de még nem ismerjük egymást.
2015. szept. 4. 18:01
 5/5 anonim válasza:
Simán lehet:-) 15/f Én legalábbis vártam, de amióta egyszer csalódtam a várástól, azóta nem várok. Legfeljebb arra várok, hogy tényleg szimpi legyen:-)
2017. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!