Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szóljak hozzá az osztályo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szóljak hozzá az osztályomba lévő lányhoz aki tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok van az osztályomba egy lány aki tetszik nekem csak nem tudom hogy szóljak hozzá.Nem rég kerültem új suliba vannak barátaim ott nem volt még sosem barátnőm szóval elég kezdő vagyok-e téren.Nem vagyok csúnya csak nincsen önbizalmam.Még sosem beszéltem vele félek odamenni hozzá:c.És nem tudom milyen dolog egy osztálytársba beleszeretni lehet nem kéne?Kérlek hülye válasszal hanyagoljatok.15/F

2015. szept. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello baby szeretnéd megnézni a kerekes delfinemet?
2015. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztálytárs? Kérdd el tőle a házit, beszéljetek a tanárról, aztán majd később, ha szimpi vagy neki lassan elkezdetek majd másról is dumálgatni. Kicsit légy magabiztosabb, a lányok inkább azokat szeretik, de vannak olyanok is, akik a visszafogottabbakat. Mivel nem tudom, milyen a lány, nem tudom, milyen fajta srácok jönnek be neki. :) Hajrá! :D
2015. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mesélj róla valamit, ha nem ismered esetleg hogy az osztályotokban hol ül, merre lakik, ha személyesen nem megy facebookon jelöld be és írd hogy jaj még be sem jelöltelek, aztán tovább..
2015. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!