Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány až osztályomba...

Van egy lány až osztályomba 15 évesek vagyunk nekem nagyon tetszik van esély hogy én is neki mert küldi a csókos smile-t hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 05:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy légyszi komoly válaszok szokta mondani hogy aranyos cuki vagyok
2014. dec. 26. 05:57
 2/6 Katolikus plébános ***** válasza:

Arra nem gondoltál,hogy mindezt szánalomból teszi? Én is küldhetnék ilyen-olyan szmállylít akár mosolygósat is közbe lehet szidlak mint állat.


Hívd el sétálni,vagy moziba.

2014. dec. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan lány mert as osztályba. Mindenki belé szerelmes szinte de azokat egyböl lerázza
2014. dec. 26. 07:13
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem egy városba lakunk
2014. dec. 26. 07:14
 5/6 anonim válasza:
en is szoktam puszis smileyt irni, olyannak akitol nem akarok semmit.de ha masnak nem ir, lehet eselyed. hivd el valahova.ha osztalytars nem baj ha nem egy varos.😘:)
2014. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat en ugy gondolom, hogy ezt azert ne vedd olyan nagy alapnak.. En nem azt mondom hogy funek-fanak irok ilyeneket, de akinek ilyeneket irok, azok kozul 1 kivetelevel az osszes csak haver.

En azt is el tudom kepzelni hogy a csaj orul annak, hogy legalabb te nem mozdulsz ra, (ha mar mindenki mas) de en nem ismerlek titeket, se azt hogy hogy nez ki egy beszelgetesetek, ugyhogy lehet hogy a csaj is akarna tobbet is.:)

2015. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!