Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó dolog ahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó dolog ahogy csinálom?

Figyelt kérdés

Világ életemben úgy csináltam egy kapcsolatban ( a jelenlegi az igazi kapcsolatom ami már 3 hónapja tart) hogy mindent lenyelek én. Nem kell itt nagy dolgokra gondolni de nekem fontos hogy boldog legyen...stb és azt nézem előbb meg nem akarom őt elveszíteni.

Értem itt hogy szokott olyan lenni hogy van amikor megsértődök de nem mutatom ki neki mert úgy is elmúlik,vagy ha szar kedvem van azt sem,de ő általában kiszokta meg néha bunkózik és az rosszul esik de lenyelem mert azt nézem hogy boldog legyen és úgy próbálom csinálni hogy ez így is legyen.

Szerintetek helyes amit csinálok? vagy változzak? vagy várjam meg mikor sok dolog felgyülemlik és nem bírom és olyankor adjam ki magamból neki? nem akarom olyankor sem mert érzékeny és én is az vagyok sajnos férfi létemre nagyon is és próbálom arra ösztönözni hogy ne legyen az és álljon a talpára és ugye ha kimutatnám akkor ezzel azt mutatnám hogy én sem vagyok az és így nem lenne nagy az inspiráció. Szerintetek helyes amit teszek? vagy ez már nagyon "papucs"-os dolog? nem akarom őt elveszíteni.



2015. szept. 5. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyes, mert papucs vagy, túlzottan.
2015. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!