Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális a reakcióm szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Normális a reakcióm szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok fiúba belezúgok, szerintem szerelem, de lehet, hogy csak tetszik nekem, még sohasem jártam senkivel eddig. Amikor megkérdezte a fiú aki tetszik, hogy szeretnék-e járni vele, végül nemet mondtam, mert egy év vágyakozás után már teljesen elbizonytalanodtam, és most másik fiúval ugyanez a helyzet. Miért van ez ? Mit gondoltok?

2015. szept. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

túl sokat gondolkodsz, mint én :D

hidd el nagy hiba

2015. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem lehetsz szerelmes mert még nem tapasztaltad. Szerintem elég normális a reakciód, én nem igazán várnék egy fiúra sem egy évet. De kövesd az érzéseidet és ne félj igent mondani, kellenek a tapasztalatok:)
2015. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy 13 vagy 19 éves vagy :)

Nyilván fiatalabban ez érthető, hogy te se tudod mit szeretnél. Meg nem is kell ezt erőltetni. HA már idősebb vagy, akkor jó eséllyel túlgondolod. Nem atomfizika ez :) Csináld azt ami jól esik, ne arra gondolj, hogy mit fog hozzá más szólni.

2015. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindent jól csinálj és mindenkinek megfelelj. És csak egy van belőle. Használd ki és élvezd, amíg teheted. Csináld azt, ami jól esik és ne foglalkozz mások véleményével! :)) Ja, és ne gondolkozz annyit! Néha egyszerűen csak cselekedned kell. Meg persze dönteni. Az már minde1, hogy jól vagy rosszul. Ha jól döntesz nyersz, ha rosszul, akkor is nyersz. Egyik esetben boldog pillanatot, másikban tapasztalatot.:) Csak élj! :)
2015. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!