Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom társkeresős sztorija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom társkeresős sztorija és az én reakcióm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Meglátta az egyik barátnőm, hogy a párom fent van társkeresőn. Kérdőre vontam, nem tagadta. Ehhez hozzá tartozik, hogy nemrégen jöttem ki egy olyan kapcsolatból, ahol ez volt az alapprobléma, hogy interneten élte ki magát az akkori pasim, de ő szembesítéskor még meg is hazudtolt, sőt, nekem kellett pszichologushoz mennem, mert azt mondta én paranoiás vagypok. Persze szakítottam vele egy idő után, és mostanában vallotta be, hogy anno bizony jók voltak a megérzéseim, tényleg azt csinálta, amire azt mondta nekem anno, hogy beképzelem csak. Mindegy is. De ez lehet a gyökere, az alapja annak, hogy hogyan reagáltam le a mostani szitut. A mostani párom mostanra le is törölte magát, miután kérdőre vontam, és belátta, hogy hibázott. Bízok benne, tudom, hogy nem keresgélt, egyszerűen azért nem törölte még magát ebből a régi regisztrációból, mert vágyik az én elismerésemen túl máséra is, így akik írogatnak neki, azokat a leveleket elolvasta, és persze megnézte az adott lány adatlapját is (persze az más dolog, hogy ez nekem nem esik valami jól) Erre ez a reakcióm mennyire elítélendő? Mégpedig az, hogy amióta ez kiderült, elvesztettem a bizalmamat felé. Sőt. Eddig fair játékos voltam, nem vagyok beképzelt, de azt tudom, hogy kellek a pasiknak, ám eddig álltam a sarat, hűséges voltam, a legkisebb flört kezdeményt is elutasítóan kezeltem, nehogy gond legyen. Ám a nagyobbik baj, hogy olyan gondolat született meg a fejemben, hogy erre a kis társkeresős játékra a reagálásom, hogy ha ő így játszik, akkor én is fel vagyok jogosítva erre. Konkrétan éppen véletlenül felkeresett egy ezer éves ismerősöm, akivel találkozgattunk anno, és nem mondtam a mostani felkérésére nemet. Randiztam vele, és több is volt. És sajnos nem éreztem semmi megbánást, de ehhez hozzátartozik, hogy tudom nagyon jól, hogy csak max. párszor fogok randizni a régi ismerősömmel, és újra eltűnünk egymás életéből. Szerintetek? Ez nagyon gáz?
2014. júl. 20. 00:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ú, ez meredek! Én esküszöm megértelek, de rossz úton jársz. Ha már ennyire nem bízol benne, szakíts. Ő társkeresőzik, te félrelépsz, mi értelme már ennek?
2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha meg szeretnéd javítani a kapcsolatotokat akkor igen gáz

egyébkén meg igazságos de tönkretesz a kapcsolatotokat.


Döntsd el hogy megbüntetni szeretnéd vagy újra bízni szeretnél benne.



15/F

2014. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elsővel kell egyetértsek teljes mértékben!
2014. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egy nagyon jó ember, és tetszik, hogy belátta, hogy hibázott. Azon is gondolkodtam, hogy újra visszaállítom magamat nem vadász üzemmódba, ugyani sez a hűség dolog nekem agyban dől el, ha akarom a hűség szobra vagyok, de ha nem kontrollálom, akkor ugyanúgy, mintha szabad lennék. Adok egy esélyt magunknak, hiszen egyszer mindenki hibázhat, az más dolog, hogy belátja-e, vagy ugyanúgy hibázgat tovább, szemrebbenés nélkül. És ha újra elbukik valamin, akkor mehetünk a levesbe. Én tuti, hogy csak elhatározás kell, és újra hűséges tudok lenni.
2014. júl. 20. 00:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz, hogy ilyen éretlen, gyermekded módon reagáltad le.

Felnőtt embereknél ez úgy megy, hogy ha valamelyik fél csalódik akkor cuccol és elmegy nem még jobban bekavarja magának a sz..t.

És most jobb lett a párkapcsolatod ettől? Érdemes folytatni? Ő kell neked ezek után? Megoldódott-e bármi is?

Végül is tök mindegy, mit tettél az alap problémát nem oldottad meg csak ráraktál egy lapáttal, ami vissza fog köszöngetni, úgyhogy ez a kapcsolat nem egy értelmes felek alkotta komoly kapcsolat nem lesz ennek se eleje se veleje jobb ha odébb állsz keresel egy olyat, aki egyrészt tisztességes, másrészt rendben van az önbecsülése és nem vágyik mások elismerésére.

Az is elmond rólad némi éretlenséget, hogy hagytad bedumálni magadnak, hogy paranoiás vagy és még te mentél orvoshoz ez nevetséges.

Ha van bizonyítékom valamire akkor leordítom a fazon fejét ha h.lyére akar venni és otthagyom, mint eb a sz.rát. Pardon!

2014. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó ember... De szereted? Ő szeret? Ne azért legyél vele, mert jó ember, az egy kapcsolathoz kevés!
2014. júl. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld kéz, segítettetek.
2014. júl. 20. 00:56
 8/16 A kérdező kommentje:
A fogom magam és elcuccolokra sajnos az a szitu, hogy voltam olyan hülye, és kiadtam a lakásomat albiba. Sajnos nem oylan egyszerű ez az elcuccolás. De azt a beszélgetéskor jeleztem, hogy ilyenkor szoktam összepakolni és menni.
2014. júl. 20. 00:58
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

A párod nem dugott félre, te viszont igen. Kicsinyes és felszínes "bosszú" volt ez.

Undorító és nagyképű nőszemély vagy.

Ha "adnál magatoknak még egy esélyt" én a párod helyében nem élnék vele. Hozzád nyúlni sem lenne gusztusom ezek után.

Nem védeni akarom...de nem lépett kapcsolatba azokkal a nőkkel, nem csalt meg. Te viszont....pfeehhjj. Akkor inkább szakítanod kellett volna.

Egy kapcsolat nem játék, hogy így állj hozzá. Belátta, hogy hibázott, megbánta, törölte magát. Nekem is rosszul esett volna, de akkor inkább szakítok és utána keresek mást.

Aztán meg ki tudja. Nem lehet, hogy azért várta más nőktől az elismerést, mert valamit hiányolt a kapcsolatából?

2014. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, minden lehet.
2014. júl. 20. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!