Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyen korban már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen korban már lehetne barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lány vagyok 1 hónap múlva 15 éves. Az osztálytársaim közül már elég sok lánynak van barátja, legalábbis a szebbeknek. Nekem még sosem volt, de már van egy kiszemelt, csak félek nem fog összejönni. :( Mindenesetre nem lenne ez még korai?

Ui.: Nem azért jönnék össze egy fiúval mert mások már ennyi idősek járnak, hanem mert én szeretném. :)



2015. szept. 7. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Még várhatnál vele 2-3 évet, mert elég buták a fiatal fiúk. De a te döntésed.
2015. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetne, nem tűnsz olyan gyerekesnek mint a kortársaid, főleg hogy előbb gondolkozol aztán cselekszel. Szurkolok!
2015. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen nem a legértelmesebbek az biztos :D
2015. szept. 7. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
simán :D szerintem nincs azzal gond ha 15 évesen barátod van csak ne csináljatok meggondolatlan dolgokat :D 23F
2015. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna többet, mint kézfogás,max.csók. :)
2015. szept. 7. 20:27
 6/8 Quasar07 ***** válasza:
Az első válaszolönak igaza van. Idősebbeket válaszz.
2015. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csókra vevő lennék
2015. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom fellelkesültél a másik 15L es kérdés után, és neked is persze hogy lehet barátod de jól válassz az első barát az meghatározó még ha nem is csináltok végig mindent.
2015. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!