Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vica02 kérdése:

Hogyan felejtsem el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból, és nagyon tetszik. A nyáron nem találkoztunk, nem is beszéltünk, azt hittem elfelejtettem. De ahogy jött az év eleje, megint ugyan az az érzés fogott el, mint 2 éve. Mit csináljak? Adnátok tippeket?

2015. szept. 10. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Elfelejteni nem nagyon fogod tudni. Szerintem vagy mondd el neki, és ha igent mond az tök oké, ha nemet akkor legalább tudod hogy nrm lenne brlőle semmi, igy egyszerubb. Ha ezt mar megtetted, nincs mese, vessz ossze vele. Csunya megoldas de ha duhos vagy valakire sokkal egyszerubb elfelejteni.
2015. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan mért is szeretnéd elfelejteni?
2015. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanigy voktam, csak elballagtam es ezaltal el is felejtettem, soha nem hittem, hogy sikerul, de egesz nyaron nemlattam, es rettentoen nehezen, de sikerult. Nehez, de vedd figyelembe a rossz tulajdonsagait, ha bantott azt is, mert velem az ia volt, en tudom milyen es nagyon akard akkor sikerulni fog.

Bocsi az ekezetekert. 15/L.

2015. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Azért, mert nem szeret és bunkó is, így úgy érzem fölösleges, de erős és fájdalmas érzelem. :( A többieknek köszönöm! :)
2015. szept. 10. 18:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Köszönöm a tanácsot! :) Megírtam neki, hogy: "Oh, hogy kapnád be!" És mit ne mondjak sokkal jobban vagyok. tényleg nagyon köszönöm! :)
2015. szept. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!