Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha egy pasi egy növel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy pasi egy növel nagyon közvetlenül viselkedik és a barátnöje is ott van vele?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 12:50
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

Hát elég gáz, mert az a pasi a barátnőjét veszi semmibe, és még azt is lehetne mondani ezzel megalázza őt.

Semmiféle képen nem jó pont.

Mert ha így viselkedik a jelenlétében, miképpen viselkedik ha ő nincs ott?

Ragozzam még?

2014. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
meg a másik ha a nö pasija is ott van .
2014. okt. 2. 13:08
 3/8 csabika1971 ***** válasza:

Na nem mondanád el kereken a sztorit?

Mert ez így már ha kívülállóként láttad, akkor egy baráti pár közt akár egyszerű évődés is lehetett.

2014. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat akkor még nem ismerte a barátnömet meg a pasiját sem és én is ott voltam vele és eléggé közvetlen volt vele jo nem smárolta le .
2014. okt. 2. 13:19
 5/8 csabika1971 ***** válasza:

Ez megfogalmazás eléggé zavaros. Mert azt írod a barátnőd, utána meg ott a pasija (akkor most te csaj vagy?). A barátja meg akár ha jól esett nekik, miért ne csókolhatta volna meg éppen a nőjét?

Vagy te is pasi vagy és a te nőd, a másik meg a volt pasija?

Miért nem írsz egyértelműen?

2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nö vagyok és a pasim volt közvetlen a barátnömmel és neki is ott volt a pasija elég fura hejzet volt de ez még az elején volt amikor ismerkedtünk .
2014. okt. 2. 14:25
 7/8 csabika1971 ***** válasza:

Most az a kérdés a pasid már megelőzőleg már ismerte e a barátnőd vagy a pasiját. Mert ha igen akkor az még magyarázatot adhat viselkedésére.

Ha nem. Akkor vissza tér az elsőnek adott válaszom.

2014. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ .
2014. okt. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!