Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, hogy még 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még 13 évesen nem csókolóztam és soha nem volt senkim?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nm, nm gaz. :)
2015. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
En 18 eves vagyok . Meg nem volt baratnom es nem is csokoloztam . Hogy gaz-e az ilyesmi ? Oszinten nem igen tudom erre a valaszt , mert ez egyentol fugg .Vannak olyanok akik ezert megszolnak , de viszont vannak olyanok is akiket hideget hagyja az ilyesmi .13 eves vagy , szerintem boven van meg ido.....( sajat velemeny )
2015. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? És ki a faszt érdekel más véleménye? Meg kell tanulnod, hogy aki ok nélkül kritizál, azt leszarjuk. :)
2015. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradsz le. Hidd el jobb ha még 13 évesen nem volt senkid és nem csókolóztál senkivel. 13 évesen nem hiszem hogy készen állsz egy párkapcsolatra. Az lenne a normális, ha még 13 évesek nem párkapcsolatot keresnék hanem élnék az életüket. 13 évesen nem menő ha már csókolóztál pasikkal, sőt inkább szégyen. (Persze ez csak az én véleményem)
2015. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem gáz ! A csaj akivel mostanában beszélgetek és "flörtölgetek" már lassan 16 és még nem csókolózott és még nem volt senkije annak ellenére , hogy nagyon okos és szép . Én ezt egy lányban inkább tarom vonzónak mivel innen tudom , hogy nem megy el mindenkivel csak úgy . Nálunk srácoknál sem ciki szerintem ,pláne nem ilyen kórban amiben te vagy . Ne rágódj ezen mert eljön a te napod is ! :)
2015. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, még én sem csókolóztam, és nem is volt senkim, és valószínűleg egy jó darabig még nem is lesz...
2015. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Csupa lúzerek vagytok! Mintha kémi órán lennénk, gáz, nem gáz, gáz:D
2015. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz hisz olyan öreg vagy és még nem volt senkid. gáz nagyon hogy 13évesen nem csókolóztál. gáz nagyon hogy ilyen szar kérdést írsz ki mikor fiatal vagy még
2015. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Elég undorító, hogy a mai vilàgban emiatt érzed magad rosszul, pedig 13 évesen nem ezen kellene agyalnod. Ilyenkor nekem még csak plàtói szerelmem volt egy tőlem két évvel idősebb fiú. Csak néztem meg néztem mindig :)

Ami a lényeg, nekem az első élményeim a 19. Szülinapom előtt voltak és nagyon durvàn kitudtam élvezni mert megérettem mindenre mind testileg mind lelkileg és agyilag is. Nem baj, ha kivàrod, anno engem is cikiztek hogy 16 évesen még miért vagyok szűz meg ilyesmi és akkor nekem is rossz volt, de nem bàntam meg, hogy kivàrtam.

2015. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korai lenne.. Gondolom ismersz olyanokat akiknek "párkapcsolatuk" van a korodban.. Nos.. Azt mindennek lehet hívni, csak lárkapcsolatnak nem. És minden normális 13 éves, tudja hogy ez nem gáz.
2015. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!