Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szabad azt mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabad azt mondani egy fiúnak, hogy 'sokkal jobb vagy, mint azok a se. Ggfejek, akikkel eddig randiztam'? Vagy ilyesmi. Illetve mi az amit még nem tanácsos a pasidnak mondani?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, de annyira nem tudok jól angolul hogy megértsem, pontosan miért ne. [link]
2015. szept. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ebbol pntosan tudja, hogyan fogsz rola is gondolkozni, amikor o is a 'se**fej' kategoriaba tartozik majd.


Masfelol, a ferfiak (is) utaljak a direkt osszehasonlitasokat. Te hogy erezned magad, ha az exed mindenkinek azt mondana, a mostani noje mennyivel jobb mint a regi riherongy volt?

2015. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam a csajoknak alapbl a s-ggfejek kellenek
2015. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ex téma tabu.
2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek ezt még jó néven is veszik. Persze, éretlen kis pisiseknél más a helyzet.
2015. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a tippem, hogy (annak ellenére, hogy ez gyakorlatilag dicséret) semmiképp nem pozitív, ha egy csaj bevonzza a seg.gfejeket, akikkel ráadásul még randizni is hajlandó volt.
2015. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a cikkek baromságok.

Ha friendzoneba van akkor azért nem szabad ezt mondani, mivel egyértelművé válik számára, hogy ideális pasid lenne.

2015. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!